Mazda 3 BL (2009-13) Jant & Lastik Fikir Alış Verişi

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Teşekkürler hocam, gayet güzel olmuş açıklama, göbekten dışa doğru çıkanlar hoşuma gitti onlardan uyar değil mi bize, benim beyaz araca bahsettiğin mat renk yakışıklı durur mu?

O kadar offsetli olmaz bizim araçlara çok geniş ama jantı bulup ona göre karar vermen lazım belki ellerinde vardır bize uyabilecek .. Mat füme cuk diye olur beyaz araca

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkür ederim, orjinal Vossen yoksa nasıl güvenip çıkacağız o jantların üzerine peki ?
Hem ağırlık hem güvenlik ::)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Valla piyasada çok fazla replica var sağlamlık konusunda sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum ama ağırlık için diyecek birşeyim yok o zaman ; money talk

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araştırmalarım devam ediyor aciliyetim yok nasıl olsa

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Jant değiştirmeden önce bence Aracın üzerindeki jantları fümeye boyat benimkisi 15" çok küçük duruyodu boyatınca şık durdu

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kasanın altında KüÇük kalıyor,şıklık bakımından gözümü tırmalıyor boyatma kurtaracak gibi olmaz galiba, bir de çok kollu ya temizlemesi çok zor oluyor

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Bende 15 var ben napıyım 16 bence güzel duruyo araçta boyat fümeye emin ol çok seveceksin jantını , ben nefret ediyordum jantımdan boyattım en azından düdük gibi durmuyo şimdi

Tapatalk

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
2286dde24595f27419626c02a69cc075.jpg

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Boyatma işi nerde olur bilmiyorum belki düşünebilirim, Veli abi 17 olsa da çok etkilemez, Veli abi hem sen şimdi skyactive alsan 18" i söküp 16" takmazsın herhalde değil mi :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Senin araç siyah olduğu için mat daha bir güzel durmuş olabilir, beyaz da aynı sonuç alınır mı ki, orjinal mat renk jant almak daha hoş olur

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Abi asfalt yolda niye rahat etmeyesin ki, bence denemek lazım

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Senin araç siyah olduğu için mat daha bir güzel durmuş olabilir, beyaz da aynı sonuç alınır mı ki, orjinal mat renk jant almak daha hoş olur

Beyazda füme daha hoş durur bence , amacım 17" vossen cv7 almak tabikide şu anda idare etsin diye boyattım lastikler yeni şimdilik lastikler biraz eskiyince 17yle devam inşallah

Tapatalk

Üst Alt