Mazda 3 BM Skyactiv Yurtdışından Navigasyon

obi_van

Sessiz
Arkadaşlar merhaba,
Aracına bayiden navigasyon için sd kart alan arkadaşlar, aldıkları kartın kutusunun ve kartın resmini paylaşabilirler mi? yurt dışından 2. el kart getirtmeyi planlıyorum bir tanıdıktan, sizdeki sd kart ile aynı ise alacağım. Getirteceğim kartın resmi :

7f5ab6cs-480.jpg

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Türkiye yi kapsıyor bu yüzden sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum, ayrıca fiyatı nı paylaşabilirmisiniz?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Yakup abinin dediği gibi Türkiye'yi kapsıyor görünüyor sorun olacağını sanmam.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
2.el kart sizin aracınızda çalışmaz bilginiz olsun. Bu kart ilk takıldığı araçta şase numarası ile yükleme yapıyor, daha sonra farklı bir araçta çalışmıyor. Ben kartın bir kopyasını almanyada bir arkadaştan aldım ama yemedi. Eğer sıfırını o fiyata alıyorsanız ok yoksa hiç bulaşmayın.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
2.el kart sizin aracınızda çalışmaz bilginiz olsun. Bu kart ilk takıldığı araçta şase numarası ile yükleme yapıyor, daha sonra farklı bir araçta çalışmıyor. Ben kartın bir kopyasını almanyada bir arkadaştan aldım ama yemedi. Eğer sıfırını o fiyata alıyorsanız ok yoksa hiç bulaşmayın.
Teşekkürler bilgi için Kerim, tecrübe edinmiş olman bu bilgiyi güçlendiriyor.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Biz işin bu boyutunu düşünmedik tabi tecrübe :hi:

obi_van

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Çok teşekkürler, işin o kısmını hiç düşünmemiştim. Ama Rusyadaki Mazda dan sıfır navigasyon alsak bile yine bizdekilerin yarı fiyatına (20000 Rubleymiş -yaklaşık 800 TL -) geliyor. En iyisi abim Rusyaya gittiğinde Mazda bayisinden sıfır kart aldırtmak olacak :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Rusya dan 2. el olarak 500-600 Tl (rublenin kuruna göre değişebilir) civarı bir fiyata alacam.
Rusyada sifiri sitede 22000 ruble bayiye gittigimizde fiyat 34100 rubleye cikti kur farkindan dolayi malum kriz vat fiyat guncellenmemis ruble 0.038 ~ falan

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Çok teşekkürler, işin o kısmını hiç düşünmemiştim. Ama Rusyadaki Mazda dan sıfır navigasyon alsak bile yine bizdekilerin yarı fiyatına (20000 Rubleymiş -yaklaşık 800 TL -) geliyor. En iyisi abim Rusyaya gittiğinde Mazda bayisinden sıfır kart aldırtmak olacak :)
Sonradan okudum yazinizi ocakda rusya idim bayiye gittim 34100 ruble dedi 34000 olsun dedim niye dedi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Navigasyon yerine bu ürünü almak daha matıklı; ..İçinde tv, navigasyon .... herşey var..O kadar para navigasyona verilmez kanaatimce..

dHKKfX.jpg

Bende cx3 aldım bir hafta oldu navigasyon için 2200 TL istiyorlar yokmu çözüm bulan. Bir arkadaşım araçta GPS sistemi mevcut sadece program yüklenecek dedi SD karta igo yükledik ama problem SD kartta çıktı araca özel SD kart çalışıyor sadece yanı orijinal kart olduktan sonra her turlu navigasyon çalışırmış

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Evet sasi tanimli olmasi gerekiyor enson yurtdisindaki mazdadaslarimiz olayi cozmeye calisiyorlardi yurtdisinda alinabilir bi ara rusyada mazda sitesinde sanirim 900tl falandi alacaktik ama kur farkini yapistiri verdiler hemen fiyat sisti ve rusya ile TÜRKİYE ayni karti kullaniyor

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kartı da serviste satılıyor zaten... Şu haliyle çözülmesi zor gibi. Sd karta araç bilgileri yükleniyor doğrulama yapıldıktan sonra sistem çalışıyor.

ozkanszn

Sessiz
Araç Markası
2017 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
mazda navigasyon sd kartı için uzun süre bende araştırdım yurt dışından bir bayiden getirttim sorunsuz çalıştı. ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım. profilimde ki gönderiyi inceleyebilirsiniz

Üst Alt