Mazda 3 BM Skyactiv Tanıtım ve İnceleme Videosu

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan

Mazdagaraj ailesi olarak elimizden geldiğince çalışmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda kendi aracım olan 2014 Mazda 3 Skyactiv Power modeli elimden geldiğince tanıtmaya çalıştım. Kameramanım da olmayınca biraz zor oldu ama umarım beğenirsiniz ve faydalanırsınız. Video incelemelerimiz devam edecek inşallah.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Teşekkürler Kerim abi. Skyactiv Mazda 3 için tanıtım videoları türlü türlü var ama bir kullanıcının çektiği video benim gözümde daha değerlidir emeğine sağlık ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Amatör çekim olarak ilk olmasından dolayı değeri bir başka, aracın anlatımı da akıcı olmuş... Kıyas kabul etmeyecek derecede sektörde açık ara önde bir çalışma yapmışsın, ellerine sağlık Kerim. Teşekkürler...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Eline sağlık Kerim, gerekli olan bir çok şey hakkında bilgi verilmiş hem alacaklar için hem de aktif kullanıcılar için öğretici olmuş. Ama detayları dinlemeyen bu araç hangi donanım deri koltuk felan var diyecek

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

Merhaba arkadaşlar.
Şu mazda3 tanıtım videosunu izledim açıkçası biraz canımı sıktı.
Bence herkesin mazda3 tanıtım videosu çekmemesi lazım. Sürekli övsünler demiyoruz ama sıkıştırma oranı g-vectoring sistem vs. nerede ?
Yorum sizlerin

Üst Alt