Mazda 3 BM Skyactiv Sms ve Mail Okuma

Refleks

Sessiz
2014 mazda3 sms ve mail okuma ayarlarım açık fakat hıcbır şekılde çalışmıyor telefonum ıphone
Bunu yapabılen kullanabılen arkadaslar varsa yardım rica ediyorum:)

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
Okumadan kastın sesli okuma ise öyle bişey yok bende de. Ancak SMS geldiği zaman ekranda beliriyor, açayım mı diyor, aç dersen de açıyor ekranda mesajı okuyabiliyorum. Mail konusunu bilmiyorum denemedim hiç, telefonumdan mail takip etmeyi bıraktım.

obi_van

Sessiz
Bende her 2 işlevde sorunsuz çalışıyor. telefonum Sony Xperia Z. (bu arada MZD connect ayayüzünde ayarlardan her ikisini de aktive etmelisiniz)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Mail ve sms bende de sorunsuz çalışıyor..Özellikle v33'e geçtikten sonra sistemde gözle görülür bir hızlanmada oldu..wifi daha yavaş bağlanıyordu şu anda gayet iyi.

alperen a.

Sessiz
Bu mail ve sms uyarısı nasıl yapılıyor? Sadece AHa ve Stitcheri yükledim.Facebook ve Twitter özellği de var mı? Ekrana telefondan video aktarımı da olsa keşke:) :krrsz:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mail ve sms bende de sorunsuz çalışıyor..Özellikle v33'e geçtikten sonra sistemde gözle görülür bir hızlanmada oldu..wifi daha yavaş bağlanıyordu şu anda gayet iyi.

Bir tür versiyon geliştirme gibi bir şey mi bu Kerim? :p

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Abi teypi mi degistirdin

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Mail ve Sms uyarisi var.Ayarlar kısmında da var ama telefonla eşleştirdiginiz an normalde aktif oluyor.Sizde olmadıysa ayarlarda biraz gezinin. Facebook ve Twitter var ama bende kurcalamadım daha doğrusu gerek duymadım. Video aktarma olayıda var yalnız bunun için sistemi hacklemek gerekiyor bu işlemi yaparken sisteme zarar verme olasılığı olduğu için ve garanti kısmında problem oluşturacağı için pekde tavsiye etmiyorum.
Bu mail ve sms uyarısı nasıl yapılıyor? Sadece AHa ve Stitcheri yükledim.Facebook ve Twitter özellği de var mı? Ekrana telefondan video aktarımı da olsa keşke:) :krrsz:

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Yok değistirmedim yalnız istersem değiştirebiliyorum aslında. Bu navigasyon ve video olayı ucuza hallolmazsa ona vereceğim parayi yeni sisteme veririm. Hem android hem navigasyon, tv ve video var.
Abi teypi mi degistirdin

alperen a.

Sessiz
Mail ve Sms uyarisi var.Ayarlar kısmında da var ama telefonla eşleştirdiginiz an normalde aktif oluyor.Sizde olmadıysa ayarlarda biraz gezinin. Facebook ve Twitter var ama bende kurcalamadım daha doğrusu gerek duymadım. Video aktarma olayıda var yalnız bunun için sistemi hacklemek gerekiyor bu işlemi yaparken sisteme zarar verme olasılığı olduğu için ve garanti kısmında problem oluşturacağı için pekde tavsiye etmiyorum.
Teşekkürler cevap için. Aslında isteseler yaparlardı.Sonuçta bu cihaz wifi kullanabiliyor.Navigasyon gibi üste para verip özellikleri açtırma seçeneği olsa iyi olurdu:) :krrsz:

Refleks

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Mail ve sms olayını sonunda çözzdüm,telın blutoth ayarlarımda bıldırımler kapalıykıs ve sesli @ktastan olarakta okuyor ama sanırım navıgasyon oldugu ıcın.cunku aynı altyapıyı kullanıyor seste aynı çünkü
Bu arada face ve twitter aha ve stıthcer açıldıgında begen secenegı ıcın değil mi yalnızca yoksa ayrı bır uygulama olarak mı var?

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Sms sesli okuma zaten düzgün okuyamıyor bence gereksiz..Sms alma ve ekranda görüntüleme, aramalar ve rehber benim için yeterli. Şu an tek düşüncem navigasyonu halletmek. Hatta navigasyona o kadar para vermektense 500-600 tl'ye aliexpress ve alibabada komple sistemler var navigasyon, tv vs. herşey içinde olan..Onu bile alabilirim gaza gelip..
Mail ve sms olayını sonunda çözzdüm,telın blutoth ayarlarımda bıldırımler kapalıykıs ve sesli @ktastan olarakta okuyor ama sanırım navıgasyon oldugu ıcın.cunku aynı altyapıyı kullanıyor seste aynı çünkü
Bu arada face ve twitter aha ve stıthcer açıldıgında begen secenegı ıcın değil mi yalnızca yoksa ayrı bır uygulama olarak mı var?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sms sesli okuma zaten düzgün okuyamıyor bence gereksiz..Sms alma ve ekranda görüntüleme, aramalar ve rehber benim için yeterli. Şu an tek düşüncem navigasyonu halletmek. Hatta navigasyona o kadar para vermektense 500-600 tl'ye aliexpress ve alibabada komple sistemler var navigasyon, tv vs. herşey içinde olan..Onu bile alabilirim gaza gelip..

Sen bu işin üstesinden gelirsin... v33'ü yapan, diğerlerini rahat yapar bence... ;)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Abi, Navigasyon olayını dünyada çözen yok şu anda. Öyle birşey olursa Mazda japan beni topun ağzına koyar zaten :egy: Çok geniş zamanda kodları oturup incelemek lazım..İllaki vardır bir yolu ama japonlar bu işi iyi yapmışlar.
Sen bu işin üstesinden gelirsin... v33'ü yapan, diğerlerini rahat yapar bence... ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi, Navigasyon olayını dünyada çözen yok şu anda. Öyle birşey olursa Mazda japan beni topun ağzına koyar zaten :egy: Çok geniş zamanda kodları oturup incelemek lazım..İllaki vardır bir yolu ama japonlar bu işi iyi yapmışlar.

Bence topun ağzına değil, topun başına konulacak adamsın... Bunu görebilirlerse kendileri kazanır... ;)

Lord_Phoenix

Sessiz
Navigasyon sıkıntılı :) bizzat biliyorum. Ama Opencar kullanıyor. Lakin Motor VIN ile okudugu için malesef yalan oluyor.
İphone ile ben kullanıyorum sorunsuz lakin bunun için ekranda cıkmasını istediginizi ne uyarı varsa iphone settinglerinde uyarı olarak set etmeniz gerkiyor.
Androitte ekrandan msj yazabiliyorken iphone ile yapamıyoruz. Bilginize... Bu arada turkce sms ve mail okumada var

Üst Alt