Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 3 BM Skyactiv Sms ve Mail Okuma

Konu, 'Mazda 3 BM (2013 skyactiv)' kısmında Refleks tarafından paylaşıldı.

1. Refleks

Refleks Sessiz

2014 mazda3 sms ve mail okuma ayarlarım açık fakat hıcbır şekılde çalışmıyor telefonum ıphone
    Bunu yapabılen kullanabılen arkadaslar varsa yardım rica ediyorum:)

2. chacha

chacha Katılımcı

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - HB
    Okumadan kastın sesli okuma ise öyle bişey yok bende de. Ancak SMS geldiği zaman ekranda beliriyor, açayım mı diyor, aç dersen de açıyor ekranda mesajı okuyabiliyorum. Mail konusunu bilmiyorum denemedim hiç, telefonumdan mail takip etmeyi bıraktım.

3. obi_van

obi_van Sessiz

Bende her 2 işlevde sorunsuz çalışıyor. telefonum Sony Xperia Z. (bu arada MZD connect ayayüzünde ayarlardan her ikisini de aktive etmelisiniz)

4. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Mail ve sms bende de sorunsuz çalışıyor..Özellikle v33'e geçtikten sonra sistemde gözle görülür bir hızlanmada oldu..wifi daha yavaş bağlanıyordu şu anda gayet iyi.

5. alperen a.

alperen a. Sessiz

Bu mail ve sms uyarısı nasıl yapılıyor? Sadece AHa ve Stitcheri yükledim.Facebook ve Twitter özellği de var mı? Ekrana telefondan video aktarımı da olsa keşke:) :krrsz:

6. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bir tür versiyon geliştirme gibi bir şey mi bu Kerim? :p

7. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  8. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Mail ve Sms uyarisi var.Ayarlar kısmında da var ama telefonla eşleştirdiginiz an normalde aktif oluyor.Sizde olmadıysa ayarlarda biraz gezinin. Facebook ve Twitter var ama bende kurcalamadım daha doğrusu gerek duymadım. Video aktarma olayıda var yalnız bunun için sistemi hacklemek gerekiyor bu işlemi yaparken sisteme zarar verme olasılığı olduğu için ve garanti kısmında problem oluşturacağı için pekde tavsiye etmiyorum.

9. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Veli abi, versiyonu geliştirmişler bizede yüklemek düşer dedim ve yükledim ben :) Varsa yeni versiyonlar onlara da açığım :D

10. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Yok değistirmedim yalnız istersem değiştirebiliyorum aslında. Bu navigasyon ve video olayı ucuza hallolmazsa ona vereceğim parayi yeni sisteme veririm. Hem android hem navigasyon, tv ve video var.

11. alperen a.

alperen a. Sessiz

Teşekkürler cevap için. Aslında isteseler yaparlardı.Sonuçta bu cihaz wifi kullanabiliyor.Navigasyon gibi üste para verip özellikleri açtırma seçeneği olsa iyi olurdu:) :krrsz:

12. Refleks

Refleks Sessiz

Mail ve sms olayını sonunda çözzdüm,telın blutoth ayarlarımda bıldırımler kapalıykıs ve sesli @ktastan olarakta okuyor ama sanırım navıgasyon oldugu ıcın.cunku aynı altyapıyı kullanıyor seste aynı çünkü
    Bu arada face ve twitter aha ve stıthcer açıldıgında begen secenegı ıcın değil mi yalnızca yoksa ayrı bır uygulama olarak mı var?

13. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Sms sesli okuma zaten düzgün okuyamıyor bence gereksiz..Sms alma ve ekranda görüntüleme, aramalar ve rehber benim için yeterli. Şu an tek düşüncem navigasyonu halletmek. Hatta navigasyona o kadar para vermektense 500-600 tl'ye aliexpress ve alibabada komple sistemler var navigasyon, tv vs. herşey içinde olan..Onu bile alabilirim gaza gelip..

14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Sen bu işin üstesinden gelirsin... v33'ü yapan, diğerlerini rahat yapar bence... ;)

15. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Abi, Navigasyon olayını dünyada çözen yok şu anda. Öyle birşey olursa Mazda japan beni topun ağzına koyar zaten :egy: Çok geniş zamanda kodları oturup incelemek lazım..İllaki vardır bir yolu ama japonlar bu işi iyi yapmışlar.

16. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bence topun ağzına değil, topun başına konulacak adamsın... Bunu görebilirlerse kendileri kazanır... ;)

17. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Ben navigasyonu ve minimum yapmayı planladıklarımı yerine getirim de bana dokunmasınlar yeter :)

18. Runaway

Runaway Sessiz

V 33 nedir nasıl oluyor

19. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
  20. Lord_Phoenix

Lord_Phoenix Sessiz

Navigasyon sıkıntılı :) bizzat biliyorum. Ama Opencar kullanıyor. Lakin Motor VIN ile okudugu için malesef yalan oluyor.
    İphone ile ben kullanıyorum sorunsuz lakin bunun için ekranda cıkmasını istediginizi ne uyarı varsa iphone settinglerinde uyarı olarak set etmeniz gerkiyor.
    Androitte ekrandan msj yazabiliyorken iphone ile yapamıyoruz. Bilginize... Bu arada turkce sms ve mail okumada var

Sayfayı Paylaş