Mazda 3 BM Skyactiv Navigasyon Nasıl Çalışır?

doganspot

Sessiz
mrb 2014 mazda 3 sahibiyim arac uzerinde navigasyon sisitemi mevcut fakat sistem yazılımı olmadigi icin çalışmıyor detayli bilgisi olan varmi syg.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Söylendiği gibi navigasyonnun aktif olması için servisten sd kartı satın almalısınız şimdilik çözüm bu.

dissector

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 HB Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Mavi - Reflex
Merhaba,güncel SD kart taktıran yada fiyat alan var mı?
Navigasyon yeterli mi,harita güncellemeleri ücretli mi?Teşekkürler.

Erdemfa35

Sessiz
Güzel bi indirim yapsalarda hiç olmazsa alıp taksak arada bir lazım oluyor telefonla bakmaktan gına geliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cihat Ersal

Sabırlı Düşmanımız henüz gerçek yüzünü göstermedi
Araç Markası
2015 Mazda 3 Skyactive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Mazda 3 üm için navigasyon SD kartı almak için bayiye gittim... Sadece mazda da kullanılıyormuş başka bir araç için kesinlikle kullanılamıyormuş....içinde tüm dünya haritaları var mış... benim için önemli olan fiyatıydı...Bir SD kart için... 2207 TL fiyatı varmiş...Kesinlikle şok oldum...Elim boş eve döndüm...

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu kart nereye takılıyor tam olarak

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cihat Ersal

Araç Markası
2015 Mazda 3 Skyactive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Araca entegre navigasyon zaten var fakat kullanabilmek için SD kart alınması gerekiyormuş....SD kart olmadan navigasyon kullanılamıyor....araçta entegre SD kart girişi var...yani arabaya takılıyor...bu giriş sadece harita navigasyon kullanımı için...başka amaçla kesinlikle kullanılmıyor...

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
hqdefault.jpg

para tutan sadece sd kart değil onun kiti (resimdeki modül) ve bağlantı kablolarıda bu fiyata dahil. sadece kart hiç bir işe yaramıyor. kart resimdeki modül olmadan çalışmıyor.

Cihat Ersal

Araç Markası
2015 Mazda 3 Skyactive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Aracım son model mazda 3...
resimdeki modül hangi model için geçerli?

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aracım son model mazda 3...
resimdeki modül hangi model için geçerli?

Bu kart nereye takılıyor tam olarak

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Navigasyon sistemi için SD kart sadece Skyactiv teknolojiye sahip Mazda'larda var. Şu ana kadar servis haricinde çalıştırmayı başaran olmadı diye biliyorum... Ama bazı bayiler bunu indirim yerine hediye vermeyi tercih edebiliyor... :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bence de pahalı ama, gerçekten navigasyonu çok aktif kullanacaksanız buna değer galiba.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Resmen saçmalık bu. Navigasyon var ama benden kart satın almadan kullanamazsın. Şahsen o kadar para vereceğime gider navigasyon cihazı alırım...

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Herkeste Android, iOs telefon varken yılda 2-3 defa kullanmak için navigasyon cihazı ya da sd kartı alması çok saçma.

cynic

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Merhaba üstadlar,

Bu hafta 2015 model bir Mazda3 Power Sense araç aldım. Aracın dahili navigasyon özelliği aktif değil. Servisten alınabilen (hala alınıyor mu bilmiyorum) SD Card ile aktifleştirilebildiği ancak bunun gereksiz olduğunu pek çok yerde okudum. Bir hack işlemi ile yapılabildiğini gördüm ancak bu nasıl yapılıyor bu konuda fikir sahibi olamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Diğer sorum ise Android Auto.
Bunun için harici bir multimedya sistemi mi taktırmamız gerekiyor? Aracın kendi ekranı benim için ideal boyutta ve gerçekten hoş görünüyor. Farklı bir ekran taktırmak istemiyorum açıkçası.

Teşekkürler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Açmış olduğun konu mevcut konumuz ile birleştirilmiştir.

Merhaba üstadlar,

Bu hafta 2015 model bir Mazda3 Power Sense araç aldım. Aracın dahili navigasyon özelliği aktif değil. Servisten alınabilen (hala alınıyor mu bilmiyorum) SD Card ile aktifleştirilebildiği ancak bunun gereksiz olduğunu pek çok yerde okudum. Bir hack işlemi ile yapılabildiğini gördüm ancak bu nasıl yapılıyor bu konuda fikir sahibi olamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Bunun için harici bir multimedya sistemi mi taktırmamız gerekiyor? Aracın kendi ekranı benim için ideal boyutta ve gerçekten hoş görünüyor. Farklı bir ekran taktırmak istemiyorum açıkçası.

Teşekkürler.

OmmR

Zoom Zoom
Araç Markası
2018 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Merhaba üstadlar,

Teşekkürler.
Navigasyon kartı bence de mantıklı değil. Tek güzel yanı tabela okuma aktif oluyor haricinde telefonlardaki navigasyonlar daha iyi. Ben görüşmedim ama benim arkadaşa merser servis android auto car play parça 13.500₺ işçilik 3.250₺ fiyat çekmiş. Merserdeki usta parçayı getirirseniz söküp takarım demiş. Aliex’te parça servise göre baya uygun

Üst Alt