Mazda 3 BM Skyactiv Navigasyon Nasıl Çalışır?

cynic

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Navigasyon kartı bence de mantıklı değil. Tek güzel yanı tabela okuma aktif oluyor haricinde telefonlardaki navigasyonlar daha iyi. Ben görüşmedim ama benim arkadaşa merser servis android auto car play parça 13.500₺ işçilik 3.250₺ fiyat çekmiş. Merserdeki usta parçayı getirirseniz söküp takarım demiş. Aliex’te parça servise göre baya uygun
AliExpress'teki bahsettiğiniz parça hangisi hocam tam olarak? Örnek olması açısından link verebilir misiniz?

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Merhaba üstadlar,

Bu hafta 2015 model bir Mazda3 Power Sense araç aldım. Aracın dahili navigasyon özelliği aktif değil. Servisten alınabilen (hala alınıyor mu bilmiyorum) SD Card ile aktifleştirilebildiği ancak bunun gereksiz olduğunu pek çok yerde okudum. Bir hack işlemi ile yapılabildiğini gördüm ancak bu nasıl yapılıyor bu konuda fikir sahibi olamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Diğer sorum ise Android Auto.
Bunun için harici bir multimedya sistemi mi taktırmamız gerekiyor? Aracın kendi ekranı benim için ideal boyutta ve gerçekten hoş görünüyor. Farklı bir ekran taktırmak istemiyorum açıkçası.

Teşekkürler.
Navigasyon kartı için

OmmR

Zoom Zoom
Araç Markası
2018 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
AliExpress'teki bahsettiğiniz parça hangisi hocam tam olarak? Örnek olması açısından link verebilir misiniz?
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 2.270,59TL 40% İndirim | Type-c Fast Charging Bluetooth Wireless Apple CarPlay Android Auto Adapter Hub OEM for Retrofit Mazda 2 3 6 CX30 CX5 CX8 CX9 MX5

Üst Alt