Mazda 3 BM Skyactiv Multimedia Sistemi İle Yapılabilenler

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Navigasyon için henüz dünya çapında bulunmuş bir çözüm yok ;) Öyle bir çalışma olursa sizlerle mutlaka paylaşırız. Video için çözüm var ama çokda tavsiye etmeyeceğim yöntemler içeriyor araca zarar verme durumu olduğu için forum üzerinden bilgisini vermedim. Bu konu içinde biraz daha beklemeliyiz.
Öncelikle navigasyon için bir çözüm bulabildiniz mi ?
İkinci olarak video izlenebilmesi için bir çözüm var mıdır ? :) :geyik:

NihatMert

Sessiz
Navigasyon için henüz dünya çapında bulunmuş bir çözüm yok ;) Öyle bir çalışma olursa sizlerle mutlaka paylaşırız. Video için çözüm var ama çokda tavsiye etmeyeceğim yöntemler içeriyor araca zarar verme durumu olduğu için forum üzerinden bilgisini vermedim. Bu konu içinde biraz daha beklemeliyiz.

Yurtdışındaki sitelerde çözüm için bayağı uğraşılmış ama bir türlü sonuç alınamamış.

Video oynatmayla ilgili bulduğunuz çözümü eğer linki varsa PM olarak atabilir misiniz , ben de bir incelemek isterim.

SSH sistemine girerek bir kaç yazılım ayarını değiştirebilmiş gördüğüm kadarıyla. Bunlar araka plan resminin değiştirilmesi, ekranın dokunmatiğinin hep açık kalması gibi şeylerdi.

Bir forumda ise openCar sdk ile kendi uygulamalarımızı geliştirebileceğimiz söylenmiş.
Ancak açıp da geliştirme yapma gibi bir şansım olmadı ki zaten java bilgim başlangıç seviyesinde pek de detaylı uygulamalar yapamam gibime geliyor.

Siz hiç denediniz mi, kendi uygulamanızı geliştirme gibi bir çalışmanız oldu mu ?

baysezgin

Sessiz
Araç Markası
17-Mazda3 PowerSense-D
Araç Renk ve Tip
Kutup Beyazı-Hb
Araca usb belleği taktigimizda kendi yazdığımız isim çıkmıyor.Mesela usb toshibaysa o isim beliriyor multimedyada.Acaba kendi istediğim ismin görünmesinin bir yolu var mi ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Araca usb belleği taktigimizda kendi yazdığımız isim çıkmıyor.Mesela usb toshibaysa o isim beliriyor multimedyada.Acaba kendi istediğim ismin görünmesinin bir yolu var mi ?

Toshiba'yı yeniden adlandırabiliyorsan; istediğin şeyin olması mümkün bence... :)

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
Arkadaşlar merhaba,
Birçoğumuzun kısa bir süre de olsa zevkle kullandığı ama daha sonra yazılım versiyonu yükseltince bir daha çalıştıramadığı screen mirroring gibi faydalı özellikleri olan bir apk vardı hani Lukas Skalski diye bir vatandaş yapmıştı...
İşte haberin güzel yanı zatı muhtereme artık çalıştıramıyoruz bu programı diye binlerce mail gittikten sonra yeni bir versiyon geliştirme işine girişmiş özelliklede artık wifi den değil usb den bağlancakmış vs vs geçenlerde sitesine baktığımda ilk versiyon çıktı ve beta testerlara dağıtıldı geri dönüşleri bekliyorum diye not düşmüştü
Sanırım 1 -2 aya kullanılabilir hale gelir ben çok sevindim zira çok kullanışlı bir programdı hiçbir yere hiçbişey yüklemeden telefon üzerinde çabucak hallediyorduk her şeyi hatta screen mirroring ile canavar gibi tv bile izliyordum, ilgilenenler varsa arada takip etsinler diye hatırlatayım dedim :)

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
güncelleme : beta tester demosunu indirdim (sanki demo değil de tüm dünya ya hükmedecekmişim gibi heyecenla :) )
şimdilik sadece video izleme seçeneği açık o da sadece demo içinde olan bir animasyon,onun dışında bağlanmak çok kolay ek olarak birde araçta sürekli takılı kalacak ve ekstra hafıza görevi görecek usb kullanıyorsunuz yakın zamanda tamamlanır düşüncesindeyim :)

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Arkadaşlar merhaba,
Birçoğumuzun kısa bir süre de olsa zevkle kullandığı ama daha sonra yazılım versiyonu yükseltince bir daha çalıştıramadığı screen mirroring gibi faydalı özellikleri olan bir apk vardı hani Lukas Skalski diye bir vatandaş yapmıştı...
İşte haberin güzel yanı zatı muhtereme artık çalıştıramıyoruz bu programı diye binlerce mail gittikten sonra yeni bir versiyon geliştirme işine girişmiş özelliklede artık wifi den değil usb den bağlancakmış vs vs geçenlerde sitesine baktığımda ilk versiyon çıktı ve beta testerlara dağıtıldı geri dönüşleri bekliyorum diye not düşmüştü
Sanırım 1 -2 aya kullanılabilir hale gelir ben çok sevindim zira çok kullanışlı bir programdı hiçbir yere hiçbişey yüklemeden telefon üzerinde çabucak hallediyorduk her şeyi hatta screen mirroring ile canavar gibi tv bile izliyordum, ilgilenenler varsa arada takip etsinler diye hatırlatayım dedim :)
Ben de indirdim buyuk bir heyecanla (ilk versiyonu kullanmistim kismen) ama tum modlarinda "daha sonra eklenecek" ibaresi var. Beklemeye devam

Üst Alt