Mazda 3 BM Skyactiv İçin Genel Eleştirilerim

limpony

Katılımcı
Sağolun kardeşlerim bende boya diye düşünmüştüm biraz daha kullanayim olmazsa servise gideriz herhalde...

xendaba

Sessiz
Abi dikkatini
Çekiyorum segmentlerinin farklı olması değil benim kıyas yapmam
Tasarımsal ve fiyat
Akıllıca hareket etmek gerekirse böyle hareket ederim
Mazda6 tasarım olarak bence daha harika
Donanımı ucuza getirmekte sıfır full 3 yerine 3-5 yaşında aynı rakama 6 almak
Sanruf birçok avrupa kaynaklı vidyolarda testlerde vardı
Skyactiv şasi yapısı tam sanrufun konumlandırıldığı bölgeye geliyor sebep bu gösteriliyor
Peki koskoca mazda bunada bir fırmül bulamazmı yani
Beklemekte fayda var
Genel otomobil haberlerinide takip ediyorsanız satışlarda
Geçen yıllara göre ciddi düşüş var bu düşüş
Otomobil üreticilerini kampanyaya indirime götürecektir
Benim zaten skyactiv alma durumum yok ama
Almayı düşünenler az takip etsin beklemekte fayda var
Şuan sular bulanık bi berraklaşsın
Hepinizin en güzel araçlara sahip olmanızı isterim
Fakat bunu gerçekleştirirkende zarar etmenizi aldanmanızı istemem
Sizler için daima en iyisi
:hi:

Geçmiş Konuları okurken ;)

Araca sanırım 2 veya 3 kez zam geldi bırak indirim kampanya vs ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Genel olarak eleştirdiğim plaka konumlandırma yeri farklı şekilde çözmeye çalışılmış... Kötünün iyisi bence.

mazda 3 sky plakalık.jpg

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Genel olarak eleştirdiğim plaka konumlandırma yeri farklı şekilde çözmeye çalışılmış... Kötünün iyisi bence.

Ekli dosyayı görüntüle 6525

Veli abi racing motosikletler için arka kuyruk altına küçücük plaka basıyorlar bilirsin o işte tam oraya göre aynı yerine yapıcan kenarlarınıda kesip koyucan ufacık hiç sırtarmaz...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Veli abi racing motosikletler için arka kuyruk altına küçücük plaka basıyorlar bilirsin o işte tam oraya göre aynı yerine yapıcan kenarlarınıda kesip koyucan ufacık hiç sırtarmaz...
Orayı ilk gördüğümde benim aklıma gelen çözüm motor plakası olmuştu ve konunun 3.mesajında yazmıştım... Aklın yolu bir... :D

g3z3g3n16

Sessiz
Araç Markası
Byd Seal U Design
Araç Renk ve Tip
Time Grey
Ben debriyaj dan cok fazla rahatsizim. Sanırım 45 numara ayakli bir kullaniciya göre tasarlanmış. Mesafe çok fazla ve bu yüzden ayağım herzaman askıda.
Daha önce kullandığım araçlarda, aynı orantıda ayağımı debrıyaj dan kaldırırken gaza basardım. Şuan ayağımı; yavaş bır sekılde debrıyaj dan tamamen çekıp gaza yuklenıyorum. Zaten ayağımı çekene kadar nerdeyse 2-3 metre yol alıyorum ve devamında gaza basmaya başlıyorum. Eğer aynı dogrultuda yaparsam yanı debrıyaj dan ayağımı yavaş yavaş çekıp gaza hafıf bastığımda; ayağımın altında surtunme ve surtunme ıle bırlıkte arabanın ıcıne çok kotu yanık kokusu gelıyor.

celalakman

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda 3 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hb
Merhabalar.
Benim aracım 4500 km oldu. 3 adet uzun yol deneyimledim. Yakıt tüketimi klima ile 6.7'lere kadar düştü. Ancak içerideki ses o kadar rahatsız edici ki eşimle her seferinde 1 hafta başağrısından yataklara düştük. Sizlerde olmadı mı? Severek aldım. Ancak bir kişi bile böyle birşey yazmış olsaydı vazgeçerdim.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Merhabalar.
Benim aracım 4500 km oldu. 3 adet uzun yol deneyimledim. Yakıt tüketimi klima ile 6.7'lere kadar düştü. Ancak içerideki ses o kadar rahatsız edici ki eşimle her seferinde 1 hafta başağrısından yataklara düştük. Sizlerde olmadı mı? Severek aldım. Ancak bir kişi bile böyle birşey yazmış olsaydı vazgeçerdim.
Hangi ses ?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Alla alla yatağa düşürecek kadar nasıl bir ses bu? Nereden geliyor?

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Merhabalar.
Benim de 5 bin km civari oldu, 5-6 defa uzun yol yaptim, diger markalara istinaden bi miktar daha yol sesi aliyor kabin ama bas agrisi yapacak seviyede degil bence, hele ses sisteminin hakkini verecek sekilde muzik de acinca hic farkina bile varmiyorum bu olumsuzlugun.

Bu arada yakit tuketimi uzun yolda 5.8-6 arasi, ortalamada 7.4

Nasil sizce, iyi mi?

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Merhabalar.
Bas agrısı yapıosa mercedes E kasaya bınmenız gerekıo bence :D Huzur ıcersınde seyahat edebılırsınız

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Benim de 5 bin km civari oldu, 5-6 defa uzun yol yaptim, diger markalara istinaden bi miktar daha yol sesi aliyor kabin ama bas agrisi yapacak seviyede degil bence, hele ses sisteminin hakkini verecek sekilde muzik de acinca hic farkina bile varmiyorum bu olumsuzlugun.

Bu arada yakit tuketimi uzun yolda 5.8-6 arasi, ortalamada 7.4

Nasil sizce, iyi mi?
Gayet iyi,ben 6 nın altına düşmedim uzun yolda

Üst Alt