Mazda 3 BM Skyactiv Geri Görüş Kamerası

Refleks

Sessiz
Herkese selam

Mazda çağrı merkezinden aldıgım bilgi şöyle:
Aracınızda geri görüş kamerası alt yapısı hazır ekranda desteklıyor.bagaja kadar kablolar var ve av girişimhazır.8 aralığa kadar ınt sitemizde kamerayı aksesuar olarak görebıleceksınız ve servıslerımıze aralık ortası sevkıyat yapılacak..

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Herkese selam

Aracınızda geri görüş kamerası alt yapısı hazır ekranda desteklıyor.bagaja kadar kablolar var ve av girişimhazır.8 aralığa kadar ınt sitemizde kamerayı aksesuar olarak görebıleceksınız ve servıslerımıze aralık ortası sevkıyat yapılacak..
Güzel haber. Demekki araçlarda alt yapı var servis orasıyla burasıyla uğraşmadan rahatlıkla takabilir. Bütün servislerin yapabilmesi ayrıca güzel. Bakalım fiyat ne olacak :)

Ayrıca sizi tanımak isteriz
http://www.mazdagaraj.com/yeni-uyelerimiz-b2.0/

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg

EFE

Sessiz
bende mazda 3 sahibi olmak üzereyim araç yolda teslim için bekliyorum arkadaşlar . power sedan kullananlar varsa ortalama benzin durumları nasıl

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Herkese selam

Bilgilendirme için teşekkürler Erkan bey, tanışmak da isteriz...

http://www.mazdagaraj.com/yeni-uyelerimiz-b2.0/

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Kablolar hazır, sistem hazır kamera yok bağlantı yok..Bu kadar komik olunmaz arkadaş..Geri görüşü koysan ne olacaktı ki? Sanki 10bin liralık bir malzeme..Bir dünya teknoloji koyuyorsun ufacık bir kameradan kaçıyorsun..İnşallah navigasyonda tez zamanda kırılırda o zaman sen görürsün mazda :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Kablolar hazır, sistem hazır kamera yok bağlantı yok..Bu kadar komik olunmaz arkadaş..Geri görüşü koysan ne olacaktı ki? Sanki 10bin liralık bir malzeme..Bir dünya teknoloji koyuyorsun ufacık bir kameradan kaçıyorsun..İnşallah navigasyonda tez zamanda kırılırda o zaman sen görürsün mazda :)
Bu konuda rusları takip et abi :)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bülent haklı..Ruslara güvenemiyorum :) Amerikalı amcalar işlerini doğru yapıyorlar. Hatta son haber sanırım başardılar ama daha amerikadaki forumda paylasılmadı..yoksa hemen bende yapıcam gerekli yardımı isteyip.Sonrada bizim forumda paylaşırım inş.
Daha çok Amerika Kıta sına takılıyor arkidiş :D

Refleks

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bgun mazda aksesuar müzik sistemi altında satışa sunuldu fiyat 820 TL..1-2 aya almış olurum :)) bu arada navi sd kart siparişi verdim haftaya aracımda:)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hayırlı olsun ama ne geri görüşe ne de navigasyona o kadar para veremem..kablosu tesisatı her şeyi hazır sisteme bir kamera takıp yazılım ayarını yapmak montaj hariç 820 Tl ise yazıklar olsun diyorum..Bir tane navigasyon kartı 1875 Tl..yazacak bir şey bile yok bunun için..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı olsun ama ne geri görüşe ne de navigasyona o kadar para veremem..kablosu tesisatı her şeyi hazır sisteme bir kamera takıp yazılım ayarını yapmak montaj hariç 820 Tl ise yazıklar olsun diyorum..Bir tane navigasyon kartı 1875 Tl..yazacak bir şey bile yok bunun için..

Tamamen katılıyorum, üzerine yazacak çok şey var ama yazsak faydası yok, yazmasak gönül razı değil... ;)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Dostum zaten bir servise gidip şu kameraya bakıcam, bulabilirsem yurtdışından kendim getirip takıcam, yazılımı ile kendim uğraşırım..Sinirlendim akşam akşam yazık günah ya 820 tl nedir arkadaş? Bu para kolay mı kazanılıyor..
Yazılım ayarını çözdük mü 100 liralık iş

Üst Alt