Mazda 3 BM Skyactiv Geri Görüş Kamerası

Refleks

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
800₺ montaj ve KDV dahil ise normal görülebilir
Olsunda 800₺ olsun hiç olmamasından iyidir

Böyle düşünenlerde var... Herkesin görüşü farklı olabilir ama bu görüş farklılığının temeli; parayı kazanma zorluğu ile doğrudan ilintili sanırım... 8)

Sizce burada mazda mı eleştirilmiş...görus farklılıgının sebebı parayı kazanma zorluu imiş

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Burada kimsenin kazancında ya da neyi kaç paraya aldığında gözümüz yok, biz Kerim in de bahsettiği gibi ürün-fiyat ilişkisi içinde yorumlarda bulunduk. Herkesin düşüncesine saygı duyuyoruz, lütfen birbirimizi kıracak söylemlerden uzak duralım.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bu arada geri görüş kamerasının fiyatı aynı sadece yeri değişmiş. Müzik sistemi altından alıp, Güvenlik kısmının altına koymuşlar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
800₺ montaj ve KDV dahil ise normal görülebilir
Olsunda 800₺ olsun hiç olmamasından iyidir

Böyle düşünenlerde var... Herkesin görüşü farklı olabilir ama bu görüş farklılığının temeli; parayı kazanma zorluğu ile doğrudan ilintili sanırım... 8)

Sizce burada mazda mı eleştirilmiş...görus farklılıgının sebebı parayı kazanma zorluu imiş

Kırmızı renkli olan kısım başka bir ortamdan alıntı ve bu şekilde düşünenlerde var ve farklı olabilir diye yazdım...

Ne kırmızı renkli yorumu yapan kişiyi eleştirdim, ne hakkında bir şey yazdım, tersine bu tarz düşünenler olabilir diye belirttim...

Devamında;

800 lira olsa da alırım diye düşüncesi olanlar olduğu gibi tersini de düşünenlerin ayrımını da;

Parayı kazanma zorluğuna bağladım...

---------------------------------------------------------------------------

Bunun dışında bir şey yazdım mı? Hayır... İma ettim mi? Hayır...

Sağlıcakla, kazasız günler.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Öncelikle hoş geldiniz.

Burası yapı olarak kalabalık diğer forumlardan biraz farklı. Hedefinde daha az insanla, daha samimi, sıcak bir ortam oluşturmaktı kurulurken, öyle de oldu. Biz Veli'yi çok iyi tanıdığımız ve ne kadar insan birisi ve adam gibi adam birisi olduğunu bildiğimiz için, yazışmalardan çıkardığımız anlamlar bu bilgilerle şekilleniyor.Bu manada bu forumda diğerlerine göre daha fazla dostlar arasında tarzıyla hem Mazda hem de eğlence üzerine konuşuyoruz.

Yoksa benim yazdığım bir çok yazıyı da sadece forum mantığı ile okursanız, sinirlenebilirsiniz. Biraz daha vakit geçirip forumda, bu havayı teneffüs ederseniz, insanları tanırsanız, çok farklı gözle bakacağınızdan eminim.

Veli gibi bir insan bunu yazdığı zaman, haksız ve emeksiz bir kazançtan bahsetmez. Bir ürüne bu düzey bir rakamın ödenebilme imkanının, ait olunan sosyo-ekonomik durumla ilgili olduğundan bahseder. Biz biraz aile gibi olduk leb demeden leblebiyi anlıyoruz burada. Eğer bu aile havasını hissetmesem burada yazdıklarımın yarısını yazamazdım...

Ben gerçekleri sıkıntı yok.ancaaakk burda para kolay kazananlar ancak alır gıbı bır ıfadeyı destekler ısenız taraflı davranırsınız

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Başımızda da senin gibi büyüklerin olması bizi daha da mutlu ve huzurlu kılıyor abi. Sonsuz teşekkürler...

chaos

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Ön-arka park sensörü yeterli geliyor bana, oldukça da hassas çalışıyor. Hatta denedim yerden 10-15 cm yüksekliğindeki kaldırımı bile görüyor arka sensör. Standartında olsa iyi olurdu ama sonradan taktırmayı düşünmüyorum şu an.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Benim araçta yan park sensörü de var, çok gıcık bir şey! Dikine park ederken yandaki aracı görüp, dik dik ötüyor...

Ön-arka park sensörü yeterli geliyor bana, oldukça da hassas çalışıyor. Hatta denedim yerden 10-15 cm yüksekliğindeki kaldırımı bile görüyor arka sensör. Standartında olsa iyi olurdu ama sonradan taktırmayı düşünmüyorum şu an.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Benim kör nokta uyarı sistemi, orta refüjdeki beton bloklar yüksekse sol şeritten giderken aynalar devamlı uyarı veriyor. Bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi bilmiyorum :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim kör nokta uyarı sistemi, orta refüjdeki beton bloklar yüksekse sol şeritten giderken aynalar devamlı uyarı veriyor. Bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi bilmiyorum :)

Orta refüjler hareketsiz olduğu sürece sorun yok, sistemi test etmiş olursun... :p

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
Sistem kör nokta uyarı sistemi. Kör noktada bulunan otomobil sistemi değil ki!
;D

Aynen katılıyorum, tamamen körleme çalışıyor sanki. Bi türlü alışamadım hala, tedbiri elden bırakmadan her şerit değiştirmede boyun kırmaya devam :)

chaos

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Sistem radar tabanlı, yani cismin hareket halinde olması ve size yaklaşması gerek uyarı için. Deneyin bakın geçtiğiniz araçlarda ışık yanmaz. Beton blokları algılayıp yanması bir garip, isterseniz serviste gösterin.

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
Servislik bi durum yok, o işin esprisi. Ben şeyi anlayamadım, hassasiyet ayarı var, yüksek ve düşük diye, aralarındaki farkı çözemedim. Yüksekte de düşükte de sanki aynı çalışıyor alet. Normalde şunu beklerim, yüksek hassasiyet oldu mu, uçan kaçan herşeyde uyarı verir, düşük hassasiyet oldu mu, sadece gerçekten kör noktada kalan bir araç varsa onu haber verir. Ya da tam tersi mi? Çözemedim...

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Servislik bi durum yok, o işin esprisi. Ben şeyi anlayamadım, hassasiyet ayarı var, yüksek ve düşük diye, aralarındaki farkı çözemedim. Yüksekte de düşükte de sanki aynı çalışıyor alet. Normalde şunu beklerim, yüksek hassasiyet oldu mu, uçan kaçan herşeyde uyarı verir, düşük hassasiyet oldu mu, sadece gerçekten kör noktada kalan bir araç varsa onu haber verir. Ya da tam tersi mi? Çözemedim...
Hareket halinde öndeki cisme yada araca karşı uyarı yada frenleme özelliği varsa onla alakalıdır. Takip mesafesi uyarı yada frenleme ayarı diyelim.

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
Evet onunla alakalı olabilir, geniş bi vakitte boş bir yolda büyük bir karton parçasıyla mesela denemek lazım, trafikte deneyemiyorum çünkü haliyle :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Haftasonu mini buluşma yapabiliriz [member=97]ktaskan[/member] ve [member=29]apojitsu[/member] da gelir, başka gelmek isteyenler de olabilir tabi @immmir ve [member=169]aksela2013[/member] gibi. [member=195]ahmoztrk[/member] olabilir :D

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
Bana uyar, guzuları da dizeriz sıra sıra...

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
İlla doğruyu açıklayacaksın, Özkan! Ben korku yaratmamak için açıklamamıştım.

Arkadaşımızın göremediği ama soldan yaklaşan ruhani varlıklar olduğundan şüphe ediyorum.

Sistem radar tabanlı, yani cismin hareket halinde olması ve size yaklaşması gerek uyarı için. Deneyin bakın geçtiğiniz araçlarda ışık yanmaz. Beton blokları algılayıp yanması bir garip, isterseniz serviste gösterin.

Üst Alt