Mazda 3 BM Skyactiv Genel İnceleme

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Güzel bir inceleme videosu olmuş, beğendim bu yüzden paylaşmak istedim. Şimdiye kadar izlediğim, en iyi ve en öğretici test buydu. Özellikle teknik konularda güzel ve açıklayıcı bilgiler vermiş Halit bey.

http://youtu.be/lvwEOdbH5ms

Ya inanırmısınız, tebessüm ederek ve sevinerek izledim, teşekkürler paylaşım için, anadolu da çooook bööööyük tencereler vardır, bunlarda salça, düğün yemekleri vs yapılır, bir de onların kapakları vardır, devasa boyutlardadır ve kolay kolay da yerinden kalkmaz, bu araç ve anlatım var ya, o hani MAZDA için çok eskide kalmış bir teknoloji için gıdak, gıdak gıdaklayanlar var ya tam onlara göre bir KAPAK OLMUŞ eyvallah, ben de bundan alıcaaaaaammmmmm.

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
Olumlu olumsuz her yönüyle incelenmiş gerçekten. Düşük devir torkçuları almasın diye de belirtmiş, çok hoştu.:)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Kullandığı test aracını bu kadar objektif anlatan başka programa denk gelmedim ,güzel ve akıcı anlatımı çok beğendim..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Dün vakit yokluğundan izleyemedim, bu gün işyerinin internet problemi yüzünden... Akşama izlemek şart oldu gibi... Merak ettim...

Üst Alt