Mazda 3 BM Skyactiv Genel İnceleme

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Arka, yan ve ön alt spoyler ucuz olsa direk düşünmem alırım ama fiyatlar çok pahalı mazda aksesuar listesinde.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bugün itibariyle 7777km olduk..
er0al5.jpg

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
İşten eve gitmekle bu kadar km yi nasıl yapıyorsun, kazasız sürüşler :nazar:

Aracı Elazığdan alıp gelme ile zaten 800km oldu..Tatile gittik geldik bir 2000 de ordan geldi..2-3 defa İstanbul ve Kocaeli yaptık geriside..Ankara içi gezmeler ve işe gidiş-geliş..gayet normal :)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
İstanbul-Kocaeli olaylarını gözardı etmişim şimdi oldu ;)

Bir önceki aracımı 9 aylıkken satmıştım..17bindeydi :) Bana normal geliyor şehirdışına çıktığım için..Ortalama 2-3 yılda birde araç değiştirdiğim için 50-60bin kmde aracı zaten satıyorum.. :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
50-60 bini bekleyemezsin sen bence, yurt dışı dönüşü sanki yenisini alacakmışsın gibi bir his var içimde bu artık eskidi, değişimin zamanı geldi ;D

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
50-60 bini bekleyemezsin sen bence, yurt dışı dönüşü sanki yenisini alacakmışsın gibi bir his var içimde bu artık eskidi, değişimin zamanı geldi ;D

Yok o kadarda değil :) 1.5 yıl bir kredim kaldı..O bitsin ancak öyle yani en az 1.5 yıl daha bu araç benimle :) Sonrası Allah kerim...o zamana Volvo XC60 da kasa değiştirir yenisinden alırım :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Allah hayırlısını versin hakkında, malum araç harika her şeyiyle, taliplileri olması normal.

aytacesen

Katılımcı
Bir inceleme de otomobil dünyam tarafından yapılmış fakat ne donanım, ne bose ses sistemi nede aracın diğer özelliklerinden bahsediliyor varsa yoksa tork düşük, performans kötü vs.

http://www.otomobildunyam.com/test-mazda3-1-5-skyactiv-2014/
Bu tarz eleştirmenlere itibar etmiyorum artık.Eline arabayı alan turbo motorlu araçlarla kıyaslıyor.Hatta geçenlerde youtube den bir inceleme denek geldi,Videoyu oynatmamla kapatmam bir oldu.Sözde uzman olan kişi bu aracın halen focus-v40 platformunda üretildiğini söylüyordu.Ağlasam mı gülsem mi bilemedim....

mesut taşdemir

Katılımcı

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Zaten artik Türkleri izlemiyorum..en ideal ve objektif testleri şimdiye kadar gördüğüm ingilizler yapiyor..1-2 youtube kanali var onlari izliyorum..bizde çoğunlukla tarafli oluyor özellikle vwciler..:)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
İnceleyen kişiye sitesinden yorum yazdım..Bayağa kendini beğenmiş biri, ukala ukala da cevaplar veriyor..Kesinlikle profesyonel biri değil bir kere insan önce konuşmasını bilir..Testte anlatılan buymuş "Aracı aldıktan sonra da gaza basınca niye gitmiyor keşke almasaydım deyip de pişman olma diye o performans özellikleri anlatılıyor..Yaptığımız işin herkes tarafından takdir görmesini beklemek ahmaklık olur." diyor sevgili test sürücüsü..

aytacesen

Katılımcı
İnceleyen kişiye sitesinden yorum yazdım..Bayağa kendini beğenmiş biri, ukala ukala da cevaplar veriyor..Kesinlikle profesyonel biri değil bir kere insan önce konuşmasını bilir..Testte anlatılan buymuş "Aracı aldıktan sonra da gaza basınca niye gitmiyor keşke almasaydım deyip de pişman olma diye o performans özellikleri anlatılıyor..Yaptığımız işin herkes tarafından takdir görmesini beklemek ahmaklık olur." diyor sevgili test sürücüsü..
Selam söyleseydin:)

Üst Alt