Mazda 3 BM Skyactiv Genel İnceleme

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bu kasanın güzelliği her rengi kaldırıyor bence, yakından incelemesem de internet ortamında baktığımda her renk güzel duruyor arabada. Neyse benim olsun da siyah olsun farketmez ;D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu kasanın güzelliği her rengi kaldırıyor bence, yakından incelemesem de internet ortamında baktığımda her renk güzel duruyor arabada. Neyse benim olsun da siyah olsun farketmez ;D

iyi düşün Bülent öyle iste, yakından görünce ne hissettiğimi anlayacaksın...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Dun akşam Amerika'daki Türk arkadaşımla görüştüm yeni mazda 3 sedan kirmizi almış..full paket..duz vites, 2.5 benzinli...sunroof, navigasyon ve geri görüş hersey dahil..26.140 dolar yani yaklasik 57bin tl :( içim cız etti..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Dun akşam Amerika'daki Türk arkadaşımla görüştüm yeni mazda 3 sedan kirmizi almış..full paket..duz vites, 2.5 benzinli...sunroof, navigasyon ve geri görüş hersey dahil..26.140 dolar yani yaklasik 57bin tl :( içim cız etti..

Avrupa pazarında sunroof seçeneği yok... Foruma davet etseydin, bizim için tecrübe olurdu...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Vay be, için cız etmemesi imkansız gibi. Hem fiyat, hem seçenekler keşke dedirtiyor tabi.

Veli abinin dediği gibi forumda olsa süper olur.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Söyledim insallah gelicek..Aslında çok canım sıkıldı..full diye 73bin lira veriyoruz..ne sunroof var ne navigasyon ne de geri görüş..adamlar 57bin tl verip full arti birde 2.5 motor aliyorlar..bu vergi sisteminden nefret ediyorum..

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Söyledim insallah gelicek..Aslında çok canım sıkıldı..full diye 73bin lira veriyoruz..ne sunroof var ne navigasyon ne de geri görüş..adamlar 57bin tl verip full arti birde 2.5 motor aliyorlar..bu vergi sisteminden nefret ediyorum..
Bu vergi sistemi bu milletin canına okudu ya, yazık valla.

akkurt

Sessiz
Benzin fiyatı ayrı dert araba fiyatları ayrı dert.
Yurtdışında araba ihtiyaç olarak görülürken,bizde maalesef lüks olarak görülüyor.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Amerika'da ki arkadaşın arabası :)

28bzfc8.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Atılmaya hazır panter gibi... Allah kaza bela vermesin. Kendisini de aramızda görmek isteriz.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Merhaba,

Araba hakikaten çok güzel. Yalnız bir husus dikkatimi çekti. Arkadaşınızın Mazda 3'ü sunroof'lu idi ancak bu fotoğrafta sunroof yok gibi geldi bana.

Yanılıyor muyum?

Yok hayır doğrusunuz. Ama o araçta bu aksesuarlar hazır olmadığı için bu araç bu şekilde hazırmış..Dikkat ederseniz ön panelde ızgaralar siyah krom değil..Biraz black edition gibi olmuş..Spor paketi diye düşünüyorum. Sunrooflu olan araç beyazmış, renk konusunda da bu güzel gözükünce bunu almış. Bence daha iyi yapmış.

Üst Alt