Mazda 3 BM Skyactiv Fiyatlara Zam Gelmiş

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Valla aynı paraya full paket yeni dizel astra var.Cx3 te indirim yaparlarsa onu zorlatcam olmazsa yeni astra ya da asx.
Bir tanıdığımızda asx var açıkcası hoş bir araç ama iç tasarımı olsun sürüşü olsun çok cılız hissettirdi bana , astradada makyajsız 1.6 136 bg olanı birkaç gün kullanma fırsatım oldu araba hakikaten kaçıyor ama ne virajlarda nede frenlemede bana hiç güven vermedi Allaha emanet gidiyor gibi ,mazdadan sonra bu iki araç bana güvensiz geldi açıkcası az bekle yeni civic geliyor lansman fiyatı güzel olabilir

zenfone 2

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bakalım dolaşıp test etmeye fiyat almaya devam.:)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ağustos ayı itibariyle fiyatlara bir zam daha gelmiş, özetlemek gerekirse, dizele ortalama 4-5 bin tl zam ve benzinliye ise 3 bin tl zam yapılmış.

Mazda 3 Power Benzinli (Siyah Deri Döşemeli) - Yeni fiyat 115,910 TL, Eski fiyat 112,460 TL
Mazda 3 Power Benzinli (Beyaz Deri Döşemeli) - Yeni fiyat 116,510 TL, Eski fiyat 113,060 TL
Mazda 3 Power Sense Benzinli (Siyah Deri Döşemeli) - Yeni fiyat 121,760 TL, Eski fiyat 118,220 TL
Mazda 3 Power Sense Benzinli (Beyaz Deri Döşemeli) - Yeni fiyat 122,360 TL, Eski fiyat 118,820 TL

Mazda 3 Power Dizel (Siyah Deri Döşemeli) - Yeni fiyat 142.160 TL, Eski fiyat 138.000 TL
Mazda 3 Power Dizel (Beyaz Deri Döşemeli) - Yeni fiyat 142.760 TL, Eski fiyat 138.600 TL
Mazda 3 Power Sense Dizel (Siyah Deri Döşemeli) - Yeni fiyat 148,410 TL, Eski fiyat 144,140 TL
Mazda 3 Power Sense Dizel (Beyaz Deri Döşemeli) - Yeni fiyat 149,010 TL, Eski fiyat 144,740 TL

Son düzenleme:

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Cidden hayret. Mazda premium marka olayını abarttı artık. Yok benzinli motoru turbo olsa golf e yakın fiyatlandırmasını anlayacağım da...

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Bence her şartta Golf e yakın değil, pahalı olması gerekir. Arada çok fark var hocam. :)

Ondan sonra çok fiyat deyip dururuz abi. :) Power sense pahalı olsa neyse de bomboş Soul bile 100bin tl neredeyse.
Bir yandan da Toyota uçuyor. 50. yıl boş corollaları 110bin tl ye falan satıyorlar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ondan sonra çok fiyat deyip dururuz abi. :) Bir yandan da Toyota uçuyor. 50. yıl boş corollaları 110bin tl ye falan satıyorlar.
Ben fiyat konusuna hiç girmem çünkü mazda ile bağlantılı değil konu. Mazda alacak çoğunluk zaten fiyatını en belirgin kriter olarak koymuyor. :)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Ben fiyat konusuna hiç girmem çünkü mazda ile bağlantılı değil konu. Mazda alacak çoğunluk zaten fiyatını en belirgin kriter olarak koymuyor. :)

Aslında Power Sense konusunda da katılamıyorum. Motion manuel ile rakiplerini kıyaslarsak, ya da manuelleriyle de kıyaslarsak mazdanın fiyatı çok yüksek. Hepsini geçtim velevki Power Sense ile diğer firmaların dolu donanımlarını kıyaslayalım. Tek adaptif hız sabitleyici, adaptif led farlar Mazda'da yok sonuçta. Adaptif hız sabitleyici ve şerit takipi sunup da dizel otomatiğe sahip araçlar neredeyse Mazda'nın benzinli ful donanımıyla aynı fiyat.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Aslında Power Sense konusunda da katılamıyorum. Motion manuel ile rakiplerini kıyaslarsak, ya da manuelleriyle de kıyaslarsak mazdanın fiyatı çok yüksek. Hepsini geçtim velevki Power Sense ile diğer firmaların dolu donanımlarını kıyaslayalım. Tek adaptif hız sabitleyici, adaptif led farlar Mazda'da yok sonuçta. Adaptif hız sabitleyici ve şerit takipi sunup da dizel otomatiğe sahip araçlar neredeyse Mazda'nın benzinli ful donanımıyla aynı fiyat.
Aynı donanıma sahip araçlar Mazda yı geçiyor, çünkü ya opsiyonda oluyor ya da ekstra paket satın al diyor. Kaldı ki Mazda'nın bir tık pahalı olması bana göre normal, ama genel olarak bir C segment aracın 150 bin tl nin kapısına dayanması çokm vahim

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Aynı donanıma sahip araçlar Mazda yı geçiyor, çünkü ya opsiyonda oluyor ya da ekstra paket satın al diyor. Kaldı ki Mazda'nın bir tık pahalı olması bana göre normal, ama genel olarak bir C segment aracın 150 bin tl nin kapısına dayanması çokm vahim

Hayır abi, astra k excellence donanım, adaptif hız sabitleyici yerine şerit takip koymuşlar, adaptif matrix led farlar, koltuk ısıtma ve masaj, vs vs. astra k nın dizeli ile mazda 3 benzinli aynı fiyat neredeyse.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Türkiye ye, atıyorum bin araç geliyorsa bu araçları satıyor Mazda. Yazmış olduğun kriterlere bakmadan alacak bin kişi var zaten. :)

İş karşılaştırma noktasına gelmiyor bile.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Türkiye ye, atıyorum bin araç geliyorsa bu araçları satıyor Mazda. Yazmış olduğun kriterlere bakmadan alacak bin kişi var zaten. :)

İş karşılaştırma noktasına gelmiyor bile.
Yani kota az olunca fiyatı da kazıklama boyutuna getiriyorlar, pardon premium. :)

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Skyactiv kendini tanıttıktan sevdirdikten sonra sayı baya arttı gibi, önceden depolarında 1-2' şer model gördüğüm bayilerde, şimdilerde ağzına kadar depoları doldurmaları dikkatimi çekti. Ancak D sınıfı araçlara 70K istedikleri dönemden C sınıfı araçlara 150 K istenen döneme çok hızlı gelinmesi felaket oldu :( Bu kadar parayı nasıl versin millet diyorum, bakıyorum daha ben reklamını görmeden hemen sokaklarda gezmeye başlamış araçlar. Aklım ermiyor artık bu işlere :kötü:

Üst Alt