Mazda 3 BM Skyactiv Boya Problemi

saliher

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Fiyat ne olur bilemiyorum henüz araştırmadan birşey demek istemiyorum. Bir fikri olan varsa buyursun belirtsin araç bayiden eve geldi sadece...

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fiyatını 68500 olarak malum siteye koydum.

zoomzoom61

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2012
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz -Sedan
Geçmiş olsun. Mazda beni çok şaşırtan bir çözüm bulmuş. 3 senedir müşterisini birkez bile aramayıp, aracından memnun olup olmadığını sormayan bir marka. Araç değiştirmesi garip ...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Geçmiş olsun. Mazda beni çok şaşırtan bir çözüm bulmuş. 3 senedir müşterisini birkez bile aramayıp, aracından memnun olup olmadığını sormayan bir marka. Araç değiştirmesi garip ...

Aracın değişmesi elzemdi... Göz göre göre müşteriyi mağdur etmeleri akıl ve vicdana sığmazdı... ;)

chaos

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Hayırlı olsun. Genelde mahkeme süreci sonunda araç değişimi çıksa bile firmalar sizi süründürür. Mazda'ya bravo diyorum arada saçmalıkları olsa da bu markayla hiç mağdur olduğumu hatırlamıyorum.

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Geçmiş olsun, yen, aracınızda hayırlı olsun diyeceğim ama satıyorsun, hayırlı satışlar.

Muhtemelen benzer durum benim mazda 2 aracımda da var. komple değil ama ön tarafta nokta nokta pas kusuyor.
Bende gidip servisle görüşeyim bir :)

saliher

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Geçmiş olsun, yen, aracınızda hayırlı olsun diyeceğim ama satıyorsun, hayırlı satışlar.

Muhtemelen benzer durum benim mazda 2 aracımda da var. komple değil ama ön tarafta nokta nokta pas kusuyor.
Bende gidip servisle görüşeyim bir :)
Ben hazır sıfırlamışken cx-3 e geçeyim diye satıyorum.

Bence görüşün, konunun önceki sayfalarında paylaştığım muadili durumların kayıtlarını da götürün. Ama unutmayın benim bu süreci im yaklaşık 1.5 sene sürdü ve aracın tamamında olduğu için değişime gidildi ve anladığım kadarıyla bu durumun normal prosedürü kusurlu parçayı boyamak veya parçayı değiştirmek.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Hayırlı olsun salih, çok sevindim. Bundan sonrası için ise hakkına hayırlısı olur inşallah.

doganspot

Sessiz
bu lekelerin cok daha küçüğünü yani cok dikkatli bakmadan gorunmeyecek kadar farkedilmeyenlerini bende ayni model 2014 sedefli inci beyaz renkte olan aracimda farkettim.pas lekesi gibi geldi bana.servise gittim incelediler ama pas lekesinin olmadigini ve biseylerden leke olustugunu soyledi benimde icim rahat etmedi.bugun seramik kaplama yaptırdım cok güzel oldu.tavsiye ederim.
5278f7312a41bc883a7398ea6e1a22ab.jpg

eaf0313e98c90f9f10787de8b3375606.jpg

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İnşallah senin sorunun, konu sahibi arkadaşımızın ki gibi değildir, kaplama işini çözmüştür, konuyu baştan itibaren okursan ne demek istediğim anlaşılacaktır. Daha fazla yazmak istemiyorum, üç kağıtçılar oluyor kurumsal işletme, biz doğruları söylüyoruz ama oluyoruz kötü...

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
İnşallah senin sorunun, konu sahibi arkadaşımızın ki gibi değildir, kaplama işini çözmüştür, konuyu baştan itibaren okursan ne demek istediğim anlaşılacaktır. Daha fazla yazmak istemiyorum, üç kağıtçılar oluyor kurumsal işletme, biz doğruları söylüyoruz ama oluyoruz kötü...
Doğru söyleyeni artık her yerden kovuyorlar malesef

Discovery cihazımdan gönderildi

doganspot

Sessiz
kaplamadan once pasta cila işlemi olduğu icin sorun çözüldü. ayrica bu konuyuda bastan sona okuma firsatim olmadi umarim yanlis bisey paylasmamisimdir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
kaplamadan once pasta cila işlemi olduğu icin sorun çözüldü. ayrica bu konuyuda bastan sona okuma firsatim olmadi umarim yanlis bisey paylasmamisimdir.

Yanlış paylaşım yok ama eksik bilgin olduğu belli... Çünki; konu sahibinin aracı da pasta cila ile düzelmişti daha sonra sorun tekrarladı ve araç değişimi yapıldı... Tabi bu işlemler iki günde yapılmadı...

İnşallah sorunun düzelmiştir.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Pasta cila işlemi boya üstündeki metal parçacıklarını daha derine gömüyor diye biliyorum. İnşallah aynı sorun değildir.

clas89

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda 3 Sky-G
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
arkadaşlar aracımı bir ay önce satın almıştım alırken farketmediğim bir kaç çiziği yeni farkettim. kimi kılcal kimi daha derin ama boya isteyecek düzeyde değil. kendim pasta cila aldım ama çıkarmadı çizikleri. oto kuaförüne götürsem faydası olur mu ne dersiniz?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İşinin ehli bir yer olsun sonra kırmızı rengi bozmasınlar Allah korusun. :)

Üst Alt