Mazda 3 BM Skyactiv Bardaklık İçin Kapak

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Orta konsolda bulunan bardaklık çok gözüme batıyor, pratikte de pek kullanamıyorum, kullanışsız bence. Bugün makyajlı mazda 3'de sürgülü kapak yaptıklarını görünce içimbi cız etti :)
Var mı bu konuyla ilgili bi çalışma yapan ya da fikri olan acaba? En azından görüntü kirliliğini kaldırmak adına. Belki de ben çok abartıyorumdur, bilemiyorum.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bence fazla kafaya takılacak bir şey değil. Belki çinli amcalar düşünmüştür bir şeyler araştırmak lazım.

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Demek ki ben abartıyormuşum :)

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
FIT FOR 2014 2015 2016 MAZDA 3 AXELA CHROME CUP HOLDER FRAME PANEL COVER TRIM CENTER CONSOLE GARNISH ACCESSORIES on Aliexpress.com | Alibaba Group

10-15 dolar arası mevcut. Ben üstteki ürünü sipariş geçtim. Ürün elime geçtiğinde montaj sonrası tekrar yazarım.
Bu urunu biliyorum, benim istedigim daha cok eski honde civic ya da yeni kasa mazda3'lerdeki gibi surgulu kapakli bir seydi. Gereksiz bir boaluk var orda gorunsun istemiyorum. Gerci alistim artik, ev anahtari veya cep telefonu koyuyorm oraya. Esim de sabah işe giderken kahvesini koyuyormus hatta, onu da yeni ogrendim

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
FIT FOR 2014 2015 2016 MAZDA 3 AXELA CHROME CUP HOLDER FRAME PANEL COVER TRIM CENTER CONSOLE GARNISH ACCESSORIES on Aliexpress.com | Alibaba Group

10-15 dolar arası mevcut. Ben üstteki ürünü sipariş geçtim. Ürün elime geçtiğinde montaj sonrası tekrar yazarım.

Keşke almadan yazsaydınız foruma, bu ürünü ben almıştım düzgün oturmuyor, ayrıca cift taraflı bant var arkasında oda bardaklığın olduğu yere sanırım plastik olduğu için yapışmıyor. Çift taraflı bantları söküp kendim daha farklı bantlar yapıştırdım yine bir işe yaramamıştı.

balokan

Sessiz
Araç Markası
2016 - Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Sedef Beyaz - Sedan
Üreticiten üreticiye değişiyor. Mercedes için alan arkadaşlarım var gayet memnunlar. Fiyata göre de kalite değişiyor. Bakalım orta seviye fiyatlı bir ürün aldım. Gelince paylaşırım.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Üreticiten üreticiye değişiyor. Mercedes için alan arkadaşlarım var gayet memnunlar. Fiyata göre de kalite değişiyor. Bakalım orta seviye fiyatlı bir ürün aldım. Gelince paylaşırım.
Ürün genel olarak hepsinde aynı çünkü bu tür ürünler tek kalıptan çıkıyor, sorun zaten üründe değil ürünün yapıştığı yerde oradaki aksam plastik olduğu için ürün yapışmıyor. Birkaç gün sonra geri atıyor. Başka bir çare bulur da yapıştırabilirseniz orası ayrı mesele.

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Ürün genel olarak hepsinde aynı çünkü bu tür ürünler tek kalıptan çıkıyor, sorun zaten üründe değil ürünün yapıştığı yerde oradaki aksam plastik olduğu için ürün yapışmıyor. Birkaç gün sonra geri atıyor. Başka bir çare bulur da yapıştırabilirseniz orası ayrı mesele.
Silikon kurtarir mi?

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Silikon kurtarir mi?
Olabilir ben sinirlendiğim için uğraşmadım birde çok fazla bana göze batan bir yer değildi. Aslında Mazda 6'daki gibi oraya sürgülü bir kapak koysalar çok güzel olur ama o zamanda C segment D segment farkı belli olmaz :)

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
@ktaskan hep taş koyuyorsunuz aracimizi guzellestirme heveslerimize Şaka bi yana sizin konu basliginiz altinda gordugum seyler cok hosuma gitmisti, kendi listemi yapmistim ben de. Ama goruyorum ki basta guzel gorunenler zamanla cirkinlesiyor. Aldigimiz urunlerin kaliteli olmamasinin da payi buyuk sanirim. Bu konularda tecrubelerinizi paylasip insanların boşa para harcamamasi adina gayret sarfetmeniz cok guzel, tesekkur ederiz.

Olabilir ben sinirlendiğim için uğraşmadım birde çok fazla bana göze batan bir yer değildi. Aslında Mazda 6'daki gibi oraya sürgülü bir kapak koysalar çok güzel olur ama o zamanda C segment D segment farkı belli olmaz :)
Yeni kasada surgulu kapak yapmislar zaten. C-D kasa farkindan cok bir tasarim eksikligi olmus bence, 2005 honda civic'de, bir onceki kasa mazda3'de bile varken surgulu kapak 2014 mazda3'de olmamasi gozume batiyor acikcasi. Belki de bardaklik kullanma aliskanligimiz olmadigindan boyle dusunuyoruz, dedigim gibi eşim gayet memnun

Moderatörün son düzenlenenleri:

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
@ktaskan hep taş koyuyorsunuz aracimizi guzellestirme heveslerimize Şaka bi yana sizin konu basliginiz altinda gordugum seyler cok hosuma gitmisti, kendi listemi yapmistim ben de. Ama goruyorum ki basta guzel gorunenler zamanla cirkinlesiyor. Aldigimiz urunlerin kaliteli olmamasinin da payi buyuk sanirim. Bu konularda tecrubelerinizi paylasip insanların boşa para harcamamasi adina gayret sarfetmeniz cok guzel, tesekkur ederiz.
Rica ederim, mazdagaraj ve dostluklar bunun için var. Ben aslında aldığım çoğu üründen memnundum. Bir bu bardaklık birde jant için aldığım kırmızı şerit beni üzdü. Diğer bütün ürünler cuk diye oturdu ve sağlamdı. :) Tabi benden sonra bir sürü farklı ürün çıkmış da olabilir, takip etmekte fayda var.

balokan

Sessiz
Araç Markası
2016 - Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Sedef Beyaz - Sedan
Kapaklari yeni takabildim. Bardak cercevesinin yapistiricisi guzeldi direkt yapistirdim. Kapi krom icin 3M cift tarafli bant kullandim.

6452de590c67cf4dda04c3a5e587acd9.jpg

750023b67371ec76a6a5c05da5229415.jpg

0ac9acb5a25612d8eed6b2956f705146.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

balokan

Sessiz
Araç Markası
2016 - Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Sedef Beyaz - Sedan
Fiyatlar ice sinecek gibi degil gercekten ama takinca unutuyorsun:) parca basi yaklasık 10 dolar. (Daha ucuzu da vardi ancak malzemesine guvenemedim belki de iyidir)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Guzel olmus gule gule kullanin, benim de aklimda var birkac parca daha ama fiyatlar ah fiyatlar...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Çok şık olmuş, verilen dölarlara helal olsun diyelim artık. :)

Üst Alt