Mazda 3 BM Skyactiv Almak İsteyen Kimler Var?

EFE

Sessiz
Arkadaşlar aracı almak isteyen ,sipariş veren kimler var...ne zaman gelecek araçlar hiçbir yerde sedan power bulunmuyor ??

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2014 yılını bitirmemize ramak kalmışken, konu başlığını genelledim... Güzel konu olmuş EFE teşekkürler... Müstakbel skyactiv sahiplerini bekliyoruz. :)

EFE

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Evet konu ismi daha iyi olmuş :) beklemedeyim Adana'dan aldım ben araç 10 güne gelecek diyorlar Türkiye'ye Sedef beyazı sedan .. Bütün Türkiye'de ki bayileri aradım ama ellerinde yok olanda renk yok ..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet konu ismi daha iyi olmuş :) beklemedeyim Adana'dan aldım ben araç 10 güne gelecek diyorlar Türkiye'ye Sedef beyazı sedan .. Bütün Türkiye'de ki bayileri aradım ama ellerinde yok olanda renk yok ..

Kota az olunca haliyle aracın yıl sonunu bulmadan ayrılan kotanın dolması normal, renk tercih şansı bu yüzden yok gibi, mesela; lansman rengi olan kırmızıyı bulabilmek şu anda ya imkansız ya da ederinin çok üzerinde fiyatı var...

Allah gönlüne göre hayırlısıyla guzuya kavuşmak nasip etsin EFE, guzunun kıymetini bil...

Birde; aklında bulunsun, boyasını ve iç döşemelerini iyice incelemeden alma, mümkünse gündüz saatlerinde aracı teslim al ve iyice incele...

Bunu aklını karıştırmak için veya birilerini töhmet altında bırakmak için yazmıyorum... Buradaki misyonumuza istinaden, insanların zarar görmemesi, sıkıntı yaşamaması adına yazıyorum... Her iki olayla ilgili sıkıntı yaşayan bayi ve arkadaşlarımız olduğu için yazıyorum.

;)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Veli abi güzel bir konuya temas etmiş. Ayrı bir konu açılıp üstad [member=34]mtutun[/member] tarafından bilgilendirme yapılsa harika olur.

Mt53

Katılımcı
2 hafta evvel Trabzondaki bayide 2 tane power sedan vardı beyaz

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Buldugunuz yerde yapışın bırakmayın :) Benki taaa Elazığlara gittim..Koca Ankarada yollarda bile daha belki 2 yada 3 kez görmüşümdür.Meydanlarda guzu kota sıkıntısı var..

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Konu basligina cevaben evet diyorum... Lakin ha bugün ha yarin... Bakacaz :)

EFE

Sessiz
Vala Türkiye de şuan Power sedan Sedefli inci beyazı yok gelecekler de tüm Türkiye'de 2 3 tane birini aldım ve bütün bayileri aradım ne indirim yapıyorlar ne hediye ben Adana'da aldım mıçılar dan sahibi tanıdık o yüzden bi indirim yaptı ...

EFE

Sessiz
Bu arada Veli abi sağol Söylediklerini daha önce de okumuştum forumda o yüzden çok iyi inceleyecem ..

EFE

Sessiz
Aynen trabzonda beyaz sedan sense varmış ...adana da sipariş etmiştim onu bekliyorum 10 gün içerisinde burda dedi ...

EFE

Sessiz
evet biraz önce mazdadan aradılar sizin araç geldi gelin gibi bekliyor dedi :))) evrakları bekliyoruz 2 3 gün sürermiş

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
evet biraz önce mazdadan aradılar sizin araç geldi gelin gibi bekliyor dedi :))) evrakları bekliyoruz 2 3 gün sürermiş
Gözünüz aydın.
Konu başlığına gelecek olursak parası olup Skyactiv almak isteyen mi yoksa öyle sadece niyetli olanlar mı :D
Sadece almak isteği ise amaç ben almak istiyorum mesela :2funny:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bir ben var benden de çok isteyen, diğer ben var halt etme otur aşağı diyen...

EFE

Sessiz
Evet erken gelmesi sürpriz oldu cuma gününe alacağım inşallah çok teşekkür ederim herkese...Fotoları atarım buraya

Üst Alt