Mazda 3 BL Led Reflektör Uygulaması

lkuvvetmira

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
Muayeneden geçiyor ama parklarla birlikte sabit yanmaması lazım. Yani sadece frene basınca yanacak şekilde ayarlanırsa muayeneden geçiyor. Bunun çözümü çok basit, montaj yaparken içeriye soket takmıştı @kadir öyle bir soket takılır, muayene öncesi soket çıkartılır, sonra tekrar takılır.

Bu arada 1 tane reflektör alacağınız paraya 1 çift led alabilirsiniz.
bu işlemi herhangi bir oto elektrikçisi yapabilir mi? bu arada aracım 2011 model. tamponun sökülmesi gerekecek mi?
evet fiyat olarak led almak mantıklı.

lkuvvetmira

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
bu ledleri n11 veya hepsiburada gibi sitelerde bulamadım. ankara içi başka biryerde de alabilirim. alibabadan başka biryer var mı sadece orası mı satıyor

Fatih

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Selamın aleykum dostlar,

Geçtiğimiz günlerde evin önünde duran guzunun façasını çizmişler, gören duyan yok tabi, çok şükür fazla birşey yok ama insanın canı sıkılıyor işte.

IMG-20180125-WA0003.jpgIMG-20180125-WA0004.jpg

Yeni reflektör almaktansa aliexpressten led olan reflektör siparişi verdim.
Tahmini Teslimat Zamanı

Beyaz olanından aldım.Böylece park, fren ve geri vites aydınlatması olarak kullanabilir.Ürünler hafta içi gelmişti.Hafta sonu montajını yaptım ama elektrik bağlantılarını ek aparatları gelmediği için yapmadım.Beyaz olmasından dolayı acaba nasıl olur sırıtır mı diye düşündüm ama taktıktan sonra içime sindi güzel oldu.
cameringo_20180303_160629.jpg

Üst Alt