Mazda 3 BL Led İç Aydınlatma

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç içi ve plaka aydınlatma ampullerini beyaz led ampullerle değiştirdim. Yurt dışından aldığım ampuller gayet güzel ışık verdi, yalnız bagaj aydınlatma ampulü çok küçük bir ampul olduğu için paket içeriğindekiyle uyumsuz oldu. Onu da farklı bir alışverişte temin edeceğim.

f5dcc58b08687c7aed88146a582dd675.jpg

7f47d35b615ec90dd553a2f42dd7071b.jpg

7b8cfdc6c91f14330ffa5b056e80add2.jpg

da7d60f03b566d53d32249ba2ce0c244.jpg

532de3fcc3686824affadece375506f3.jpg

e4e84aadd14279d852c4aa95a5acf610.jpg

378bacd50987b0e05e400c13162df598.jpg

73ad20b83a6906748de3c3abba8f4138.jpg

f5fefdae7f9e808e9354550f69b1446e.jpg

13a6fcb652c106c768ece3160b33ca4a.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Beyaz ayrı bir güzellik katıyor, önceki guzumda bende her şeyi beyaz yapmıştım, bunda üzerine düşmedim, gerçi zenon far ve sis var, amerikan (turuncu) park var...

Allah kaza bela vermesin, beyaza beyaz ampuller yakışmış... O0

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Hayırlı olsun, çok hoş güzel olmuş bülent, arka alt reflektörler daha da güzel olmuş, hangi siteden aldın, lambaların stok numarası var mı? öne gündüz farı bulamadın mı?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Gelin gibi olmuş moruk Geliiin gıcını çeekk

seni de yapalım

Hayırlı olsun, çok hoş güzel olmuş bülent, arka alt reflektörler daha da güzel olmuş, hangi siteden aldın, lambaların stok numarası var mı? öne gündüz farı bulamadın mı?
Teşekkürler abi, ebay dan aldım stok kodunu bilmiyorum şuan bakarım, çok var bakarsan görürsün zaten. Gündüz farı ebatlar uymaz diye geciktirdim, ucuz bir şey de değil ki olmazsa boşver diyeyim ama alacağım riske girip

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Güzel olmuş.
iç lambalara bende sipariş verdim. Geçen plaka lambalarını led ile değiştirdim fakat biraz kullandıktan sonra çalışırken titremeye başladı bende eskileri taktım. Sende böyle bişey oluyor mu?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hayır abi suan yok öyle bir şey, iç lambalarda sanki titreme oluyor gibi bazen ama bakıyorum bur titreme yok, göz yanılgısı gibi oluyor, ama plakalarda bir şey yok. Peki yuvaya tam oturdu dimi abi boşluk ve araç titremesinden etkilenmesin.

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
tam oturmuşlardı kontrol etmiştim, titreşim çalışırken oluyordu.benim ledler dandik olabilir aliexpress'den almıştım orjinal çin malı yani :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ben ebaydan aldım, ABD daha sağlam ürün satıyor doğru.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Çok güzel olmuş bülent güle güle kullan , yanlız kapılar kapanınca yavaş yavaş sönüyor ya normalde ,ledlerdede aynımı yoksa direkmi sönüyor ? Dimmer edilebiliyormu yani ledler ?

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Çok güzel olmuş bülent güle güle kullan , yanlız kapılar kapanınca yavaş yavaş sönüyor ya normalde ,ledlerdede aynımı yoksa direkmi sönüyor ? Dimmer edilebiliyormu yani ledler ?

Tapatalk
Güzel bir ayrıntı sorusu tebrikler, direk kapanıyor diye gördüm yanlış hatırlamıyorsam, takrar bakacağım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Güzel bir ayrıntı sorusu tebrikler, direk kapanıyor diye gördüm yanlış hatırlamıyorsam, takrar bakacağım.

Direk kapanıyorsa ömürleri kısa olmaz, ama adını Serkan'ın sayesinde (teşekkürler Serkan) öğrendiğim, Dimmer ise ledler uzun ömürlü olmuyor maalesef...

626 da 2 ay gitmiyordu ampuller... ;)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Normalde akım yavaş yavaş kesiliyor ledde direk kapanıyorsa düşük olan akım lede zarar verebilir gibi geliyor bana , inşallah uzun ömürlü olur ( bu arada önemli değil veli abi )

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Serkan kontrol ettim, bahsettiğin gibi yavaş yavaş sönüyor, bir anda kesilmiyor.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
İnşallah dayanıklı olur ama çok sayıda led olduğu için biri kesse bile tamamı kesilene kadar uzun süre gider diye tahmin ediyorum.

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hortlatalım şu konuyu Hocam ne tür led aldınız link gönderebilir misin internette bi dünya var teşekkürler

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Benim aldığım link şuan aktif değil, aliexpress ya da ebay da çok sayıda var, kargo durumu ve satıcı puanına bakarak sipariş verilebilir

Üst Alt