Mazda 3 BL (2009-13) %100 Oto Programı Modifiye

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Discovery de yayınlanan Chop Shop London Garage metal ile çalışıp ortaya tuhaf araçlar çıkartırken bundan daha kötüsü olamaz demiştim ama yanılmışım....

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Pert arabayi alip fiberle toplamislar

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
İzledim bende daha doğrusu sonunu yakaladım arabanın içine etmişler resmen. Dışı içine göre bir nebze işte. Bu kasanın orjinali zaten güzel arkadaş nediye kasarlar anlamıyorum.

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Bu programın 8. bölümünde Peugeot spor bi arabasını, kullanıcısı İtalyan arabalarını seviyor diye resmen arabayı araç içine çıkılmaz hale getirdiler. Zevk işte sahibinin de hoşuna gitti

Ekli dosyalar

• images4LJQ9M4K.jpg
    images4LJQ9M4K.jpg
    11.5 KB · Görüntüleme: 77
  • imagesHAYWMRXS.jpg
    imagesHAYWMRXS.jpg
    9.9 KB · Görüntüleme: 78
  • imagesIWFFEQB4.jpg
    imagesIWFFEQB4.jpg
    7.8 KB · Görüntüleme: 76

DrOkan

Katılımcı
Modifiyeden hiç anlamam ama 2 aracım da Mazda olduğu için kendimi zevkli adlediyor ve "Gerçekten çok kötü " demeden geçemiyorum. Jant ve egzoz kötü ama o iç döşeme ne abi ! Şahin doğana bile daha güzel modifiye yapıyorlar. Özellikle içine....yani...

DrOkan

Katılımcı
Şu pejoyu bu hale getirene araç teslim edilir mi? Bana gelseler sizin aracı modifiye edelim diye "Oğlum bak git"

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Bu programın 8. bölümünde Peugeot spor bi arabasını, kullanıcısı İtalyan arabalarını seviyor diye resmen arabayı araç içine çıkılmaz hale getirdiler. Zevk işte sahibinin de hoşuna gitti

Bence halen oldukça güzel olan pininfarina tasarımına sahip bu 406 yı ne olduğu belirsiz bir kalıp içerisinde "işte sana italyan aygırıı" diye sunmaları ve sahibi olan arkadaşında aracı oldukça beğenmesi üzerine daha ne diyebiliriz ki...

Not .halen bu aracın hangi italyan aracına benzediğini çözmeye çalışıyorum :geyik:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bir de şu var genelde buraya başvuran kişilerin araçları eski model ve dağılmış oluyor, Mazda 3 öyle değil ki güzelim arabadan ne istedi sahibi anlayamadım.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Tamam artık vurmayın :D :D :p
Sözümü geri alıyorum. Vurun :sopa: bu nedir abiya izlemez olaydım. Katliam resmen. Tampona spiral ile dalıyor adam akıllı vida ile montaj yapıyorlar. Sonradan yapılan ekler falan hep macun dolu.
Ön tamponu aldı attı adam böyle bir şey varmı fiberden yaptığı tampon bir kaza anında nasıl tepki verecek?
Diğer kısımlarda da aynı saçmalıklar mevcut yazık yazık

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Sözümü geri alıyorum. Vurun :sopa: bu nedir abiya izlemez olaydım. Katliam resmen. Tampona spiral ile dalıyor adam akıllı vida ile montaj yapıyorlar. Sonradan yapılan ekler falan hep macun dolu.
Ön tamponu aldı attı adam böyle bir şey varmı fiberden yaptığı tampon bir kaza anında nasıl tepki verecek?
Diğer kısımlarda da aynı saçmalıklar mevcut yazık yazık

Ben önceki guzuma park sensörü taktıracağım diye 20 sefer düşünüp "eyvah tamponu delecekler " diye 20 kez vazgeçmiştim.

Sen kalk çekik gözlü kardeşimin gecesini gündüzüne katarak tasarladığı tamponu
"bu artık yaramaz " diyerek fırlatıp at...

Araç sahibi arkadaş diğer siteye üye ,aracını 3 yıl önce inşaat işleri yapan birinden almış ,o yüzden o kadar deforme olmuş.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Ben önceki guzuma park sensörü taktıracağım diye 20 sefer düşünüp "eyvah tamponu delecekler " diye 20 kez vazgeçmiştim.

Sen kalk çekik gözlü kardeşimin gecesini gündüzüne katarak tasarladığı tamponu
"bu artık yaramaz " diyerek fırlatıp at...

Araç sahibi arkadaş diğer siteye üye ,aracını 3 yıl önce inşaat işleri yapan birinden almış ,o yüzden o kadar deforme olmuş.
Buraya üye olursa sormak istiyorum gerçekten içine sindi mi acaba bu yapılanlar.

Üst Alt