Mazda 3 BL Ayak Altına ve Bagaja Led Şerit Uygulama

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@Murat abi sağolsun onun önerisiyle aşağıdaki linkteki uzaktan kumandalı dimmer almıştım. Bugün hava yağmurlu ve serinken 1 saatlik aramda takıverdim. Arkalara mavi ambiyans ışığını koymamıştım sadece önlerde duruyordu. Hazır fırsat arkalara da koydum mavi ışıktan. Elektrik kaynağını torpido ışığına gelen kablodan ek olarak almıştım, önceki sayfaları okuyanlar hatırlar. Ek aldıktan sonra mavi ışıklardan önce aradaki kabloyu kesip bu aldığım dimmerı koydum. Çok güzel çalışıyor. Böylece uzun yolda göz alma derdi kalmamış olacak. İster şehiriçinde ışık şiddetini tam açayım, istersem uzun yolda en kısık şiddete alayım.

Tahmini Teslimat Zamanı

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
@Murat abi sağolsun onun önerisiyle aşağıdaki linkteki uzaktan kumandalı dimmer almıştım. Bugün hava yağmurlu ve serinken 1 saatlik aramda takıverdim. Arkalara mavi ambiyans ışığını koymamıştım sadece önlerde duruyordu. Hazır fırsat arkalara da koydum mavi ışıktan. Elektrik kaynağını torpido ışığına gelen kablodan ek olarak almıştım, önceki sayfaları okuyanlar hatırlar. Ek aldıktan sonra mavi ışıklardan önce aradaki kabloyu kesip bu aldığım dimmerı koydum. Çok güzel çalışıyor. Böylece uzun yolda göz alma derdi kalmamış olacak. İster şehiriçinde ışık şiddetini tam açayım, istersem uzun yolda en kısık şiddete alayım.

Tahmini Teslimat Zamanı
İhave olarak istersem kapatayım

Kapı cepliklerine tek modul lensli led yapmayı düşünüyorum ve hepsine modul.
Bu modulun avantajı ve dezavantajı var kumanda frekanzları aynı 2modulde denedim tek kumanda ikisinide çalıştırıyor.

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Merhaba, normalde ayak altı aydınlatma yok mu bu kasada?

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Aksesuar olarak var yani ekstra para ile alınıyor ve ciddi yüksek bi rakkam almaya değmez ;) yapmayaa değer.
Kadir hocam bunları biz yapabilir miyiz.el yeteneği dersen şöyle bir örnek vereyim kadınlar hamamına gitsem bana erkek denk gelir:)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Kadir hocam bunları biz yapabilir miyiz.el yeteneği dersen şöyle bir örnek vereyim kadınlar hamamına gitsem bana erkek denk gelir:)
Ayak altı ve ambiyans için 2x0.75 kablo 13metre gidiyor aşagı yukarı.

Ambiyans kolay ama ayak altı riskli bcmden ek alman gerekiyor yeri zor ve alan çok dar.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu konuyu zaten yönlendirmesi için açtım @mturhan . Eğer aracınız makyajlı BL değilse benim aldığım yerden alabilirsiniz. Bir elektrikçiye bu konuyu gösterseniz zaten çok rahat yapar.

Üst Alt