Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 3 BL (2009-13) Uzaktan Kumanda İle Camları Açma

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında durek tarafından paylaşıldı.

1. durek

durek Sessiz

2006 mazda 3 lerde uzaktan kumanda ile cam açma olayı oluyor mu abiler ben beceremedim oluyosa nasıl oluyo ??

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Benim aracım 2009 makyajlı kasa ama seninle muhtemelen aynıdır diye yazıyorum... Uzaktan kumanda üzerindeki kapı açma butonuna basılı tutarsan 4 cam açılmaya başlıyor, bıraktığın yerde duruyor, bırakmazsan camlar komple aşağıya kadar açılıyor...

Kapatmak için; yine kumanda üzerindeki kilit düğmesine basılı tuttuğunda 4 cam kapanıyor...

Ben bu özelliğe bayılıyorum, özellikle Aydın'ın sıcağında evden çıkarak araca binene kadar açılan camlar sebebiyle iyi kötü bir havalandırma oluyor, bindikten sonra da sunroof'u açıyorum, az hareket edince, içerideki basık sıcak hava yok oluyor, klimayı aç ve serin serin yola devam...

O0

3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bu özellik sonradan kaldırıldı ne hikmetse bilemedim. Focus ta vardı, ama Mazda 3 de yok şuan 2011 den sonra yok galiba

4. maytalman52

maytalman52 Katılımcı

2007 makyajlı da da var aynen [member=9]domestos[/member] veli abinin dediği gibi. Nedendir bilinmez
    2011 ve üstü modeller de bu özellik yok.BL kasada sadece 2009 2010 larda kumandadan camlar ve sanruf açılıp kapaniyor

5. durek

durek Sessiz

Sağol bilgi için abi bu normalde bilinen bişey evet ben deneyince olmamıştı dedim herhalde mazda farkı :D tekrar deneyim olmazsa yukarıda konuşulduğu gibi pil değişimine bakıyım

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. durek

durek Sessiz

Benim arabada olmuyo abi evden arabayı açabiliyorum pilde sıkıntı var mıdır bilmem ama olmuyo :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Benim araç makyajlı kasa belki fark ediyor olabilir, sen bunu yazdıktan sonra biraz önce evden denedim mesafe yaklaşık 10-15 metre ve açıp kapatıyor... ;)

Sayfayı Paylaş