Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Muhabbetiniz bol olsun. Sorunu da çözmüş olsaydınız tadından yenmezdi

Discovery cihazımdan gönderildi

Aynen öyle , nasip artık çok titiz olduğum için takıyorum kafaya yoksa normal bir kullanıcı farketmez bile . Sorun sayesinde bir dost edinmiş olduk hiç olmazsa

Dostum motor bir yerden hava alıyor olabilir. Özellikle benzin enjektörlerinin dibinden olabilir. Mutlaka kontrol ettir

Hava almasını lpgci enjektör girişlerinin oraya su sıkarak test etti herhangi bir artış göremedi ama başka türlü test ediliyorsa ona bir daha baktırırın

Tapatalk

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Güzel dayanışma, buluşma olmuş ama sorunun devam etmesi üzücü... Sorunun lpg enjektörlerinden veya lpg filtresinin kirli olmasından diyesim var ama benzinde de belli belirsiz tekleme olduğunu yazdın... Komple egzoz sistemini kontrol ettir, delik, patlak vs. varsa düşük bir ihtimalle yapabiliyor...

::)

DrOkan

Katılımcı
Serkan gelmiş geçmiş olsun. Yeni gördüm yazdıklarını. Şu sıralar çok sık giremiyorum foruma. LPG böyle birşey işte.
Sıkıntı kısa sürede hallolur inşallah. Böyle tak çıkar işler olursa benim hatunun aracı da kullanabiliriz. Sonuçta arızası olmayan bir parçayı değiştirip bir ton para bayılmak ve de sorunu çözememek çok sinir bozucu olurdu. Bendeki tek sıkıntı zaman. Tekrar geçmiş olsun. Umarım sorun en kısa sürede çözülür.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Güzel dayanışma, buluşma olmuş ama sorunun devam etmesi üzücü... Sorunun lpg enjektörlerinden veya lpg filtresinin kirli olmasından diyesim var ama benzinde de belli belirsiz tekleme olduğunu yazdın... Komple egzoz sistemini kontrol ettir, delik, patlak vs. varsa düşük bir ihtimalle yapabiliyor...

::)

Valla ihtimalleri tek tek eleyeceğiz artık abi bakalım , ilk lpg enjektörü diye tahmin ettik ama test ettikten sonra benzindede olduğu için onu eledik abi bizde , dayanışma on numara oldu hakkaten garaj ailesi sağolsun

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Serkan gelmiş geçmiş olsun. Yeni gördüm yazdıklarını. Şu sıralar çok sık giremiyorum foruma. LPG böyle birşey işte.
Sıkıntı kısa sürede hallolur inşallah. Böyle tak çıkar işler olursa benim hatunun aracı da kullanabiliriz. Sonuçta arızası olmayan bir parçayı değiştirip bir ton para bayılmak ve de sorunu çözememek çok sinir bozucu olurdu. Bendeki tek sıkıntı zaman. Tekrar geçmiş olsun. Umarım sorun en kısa sürede çözülür.

Hocam hakikaten baya yoğunsun heralde buluşmadan sonra görüşemedik bir türlü vaktin olunca beklerim dükkana her zaman,yardım teklifin için Allah razı olsun sorman yeter abi, hiç olmadı senin m3 ün motoru komple benimkine aktarırız sorun kökten hallolur haftaya turkuaza götürüp cihaza bağlaslım bakalım birşey çıkacakmı artık bilmiyorum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hocam hakikaten baya yoğunsun heralde buluşmadan sonra görüşemedik bir türlü vaktin olunca beklerim dükkana her zaman,yardım teklifin için Allah razı olsun sorman yeter abi, hiç olmadı senin m3 ün motoru komple benimkine aktarırız sorun kökten hallolur haftaya turkuaza götürüp cihaza bağlaslım bakalım birşey çıkacakmı artık bilmiyorum

Güzel çözüm Serkan ama, adam vaktim yok dedi beya... :D

DrOkan

Katılımcı
Vakite gerek yok arabayı bana versin ben halleder geri veririm

Tapatalk
Serkan mesajını şimdi gördüm. Bizim araçlık işin olursa ben veririm m3 ü özellikle mesai saatleri içinde devlet hastanesi otoparkından alır geri getirirsiniz, problem yok. Mesai dışına taşarsa Hatuna sormam lazım. Umarım sıkıntı en kısa sürede çözülür. Görüşürüz.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Serkan mesajını şimdi gördüm. Bizim araçlık işin olursa ben veririm m3 ü özellikle mesai saatleri içinde devlet hastanesi otoparkından alır geri getirirsiniz, problem yok. Mesai dışına taşarsa Hatuna sormam lazım. Umarım sıkıntı en kısa sürede çözülür. Görüşürüz.
Bende 6 yı alabilirim arada :p

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Hocam çok sağolasın , veysel @vyslbhrl kardeşimin desteğiyle en azından aklımızdan bir sorunu eledik , sendende Allah razı olsun söylemen yeter hocam

Üst Alt