Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 3 BL (2009-13) Sunroof Açılmıyor?

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında thelight tarafından paylaşıldı.

1. thelight

thelight Sessiz

malum kış ayında cam sunroof pek açmıyoruz bu pazartesi farkettim ki sunroof açılmıyo nedeni ne olabilir geçen hafta arabayı yıkamaya vermiştim o yüzden olabilir mi acaba öncesinde çalıştığından kesinlikle eminim sigara içtiğimden duman çıksın diye açmıştım

2. mcmelankolia

mcmelankolia Aktif

Araç Markası:
    1997/626
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan
    Sigortasını Kontrol Etmekle Başlayabilirsin..

3. thelight

thelight Sessiz

şöför tarafından baktım sigortasına ama bulamadım muhtemelen yolcu tarafındaki sigorta kutusunda.araçtan indiğimde kapıyı kapatırken biraz elektrik çarpması oluyo bndeki elektrik fazlalığından mı bilemedim:) o yüzden karıştırmak istemedim daha büyük sıkıntı çıkarmasın diye

4. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Eski bir araç olsa mekanik sıkıntılar olabilirdi ama böyle model bir aracın mekaniğinde bir problem olmaz, sorun elektriksel düşüncesindeyim

Geçmiş olsun, kolay gelsin

5. naziii

naziii Katılımcı

Araç Markası:
    2010 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Hatchback
    Açma ya da kapama tuşuna baktığınızda mekanik sesi geliyor mu ? yani mekanizmaya elektrik gittiğine dair bir işaret veya ses var mı ? Benim sunroofta da olmuştu fakat elektrik geliyordu küçük bi kıpırdama olup kalıyordu sonrasında yeniden programlamıştım.

6. Ank06

Ank06 Sessiz

Aynı sorun bende de olmuştu Antalya'da bulunan yetkili servis iki dakikada halletti parada istemediler. Tuşa uzun süreli basılı tutunca hafızasını sıfırlanıyormuş.Motorda bulunan sigorta panellerinden yeniden programladı sunroofu işini bilen bir usta iki dakika halleder sorununu.

7. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe

M3 sahiplerinin aklında bulunsun

Bilgilendirme için teşekkürler

Sayfayı Paylaş