Mazda 3 BL (2009-13) Sübap Sorunu ve Değişimi

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
:nazar: maşallah 77 binde 10 bin liradan fazla karınız olmuştur Tayyip hesabı yapasım geldi 1000 lira Nereee 10000 lira nireee:) :D

DrOkan

Katılımcı
Çok geçmiş olsun pırıl pırıl olmuş. İyi günlerde binin inşallah. İşlemi denizli de mi yaptırdınız. Bu arada ben de denizlideyim.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Çok geçmiş olsun pırıl pırıl olmuş. İyi günlerde binin inşallah. İşlemi denizli de mi yaptırdınız. Bu arada ben de denizlideyim.

Sağolun okan bey 2. sanayide bayrak oto var orda yaptırdım yaklaşık 15 yıldır mazdalarımı oraya götürüyorum iyi insanlardır tavsiye ederim
:nazar: maşallah 77 binde 10 bin liradan fazla karınız olmuştur Tayyip hesabı yapasım geldi 1000 lira Nereee 10000 lira nireee:) :D
Aynen öyle valla tek sorun bu olursa çok uygun fiyata lpgnin olumsuzluklarını ortadan kaldırıyoruz

geçmiş olsun paylaşım için teşekkürler.

Teşekkürler sizede

Tapatalk

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Babama mazda 3 almayı düşünüyorduk ama galiba vazgeçeceğiz bu lpg uyumsuzluğu yüzünden... Honda civic var babamda 50000 de filan lpg takıldı şu an araç 160000 de "0" problem.

2004 civic'lere 34-35 bin lira istiyorlar hadi diyelim 32 ye satılsın... Ben 2006 model M3 bulurum ve üzerine 5 bin lira masraf yaparım yine 34-35 bin lirayı bulmaz... Mazda 3'ün donanımı, rahatlığı, prestiji, güvenliği de yanıma kâr kalır...

civic hatasına sübap problemi yüzünden sakın düşmeyin derim...

Babam uğraşamaz demişsin de; baban değil ustalar uğraşacak, baban aracı bırakacak ve akşama alacak... Birde; doğmamış çocuğa don biçmiyor muyuz??

:D

ahmoztrk

Katılımcı
2004 civic'lere 34-35 bin lira istiyorlar hadi diyelim 32 ye satılsın... Ben 2006 model M3 bulurum ve üzerine 5 bin lira masraf yaparım yine 34-35 bin lirayı bulmaz... Mazda 3'ün donanımı, rahatlığı, prestiji, güvenliği de yanıma kâr kalır...

civic hatasına sübap problemi yüzünden sakın düşmeyin derim...

Babam uğraşamaz demişsin de; baban değil ustalar uğraşacak, baban aracı bırakacak ve akşama alacak... Birde; doğmamış çocuğa don biçmiyor muyuz??

:D

Hocam bizde 2005 civic var 26000e satıyoruz. Bi satarsak sonra ne alacağımıza bakacağız.

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Geçmiş olsun ve de yeni subaplar hayırlı olsun. O0 Umarım bir sorun çıkarmadan daha uzun yıllar kullanırsın. Bu arada yeni subaplar çelik mi?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Geçmiş olsun, güle güle kazasız belasız binin inşallah, fotoğraflar için ayrıca teşekkürler, masraf da hiç bir şey değil valla

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

zafercet

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
1 teklik hicbirşey lpg tasarrufunun yanında.
İyi günlerde kullanın.

Ank06

Sessiz
Yaşadığınız sorunları baştan sona okudum anlattığınıza benzer sorunlar benim aracımda da bu aralar mevcut artık subapların değişim zamanı geldi. Denizlide yaptırmış olduğunuz ustadan memnun musunuz ya da Aydın'da daha önce subap değişimi yaptıran arkadaş varsa tavsiye edeceği usta varmıdır? Yetkili serviste baya maliyetli bir sonuç çıkacak anlaşılan.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Serkan ve Veli abi net bilgiler verecektir, yanılmıyorsam Denizli de Bayrak Oto vardı.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Yaşadığınız sorunları baştan sona okudum anlattığınıza benzer sorunlar benim aracımda da bu aralar mevcut artık subapların değişim zamanı geldi. Denizlide yaptırmış olduğunuz ustadan memnun musunuz ya da Aydın'da daha önce subap değişimi yaptıran arkadaş varsa tavsiye edeceği usta varmıdır? Yetkili serviste baya maliyetli bir sonuç çıkacak anlaşılan.

Denizlideki ustamdan gayet memnunum eğer düşünürsen iletişim bilgilerini iletirim , aydındaki ustalar hakkında @domestos veli abimiz size yardımcı olabilir

Tapatalk

Üst Alt