Mazda 3 BL (2009-13) Paspas Tavsiyesi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
benım paspaslarında kenarlarından tırtıkları yırtıldı...yağmurlu günlerde uzerınde bırıken suları kenarlarından arabaya gonderıyor...acaba yaz yada kış mevsımı olarak farklılık gosterıyor mu? yoksa paspaslar standart mı oluyor..bu günlerde hangısınden sıparıs vereyim servisten acaba
Yazlık ve kışlık paspaslar birbirinden farklıdır hocam. Kışlık olanlar kauçuk yazlık olanlar ise halıfleks gibi oluyor.

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Kauçuk paspas+gazete+araç süpürgesi iş görüyor. :)
3D ye gerek kalmadığını düşünüyorum. Aracı benzinlikte yıkattığım zaman paspasları da yıkatıyorum. Süpürgemle de kalanları çekince tertemiz oluyor. 3-4 ayda 1 de deterjanlı asprinli su ile dip köşe silerim taban halısını.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
yaniii...sonucu bağlayamadım....n11 den mı alayım servisten mı alayım abıcımm:eek:
Suyu, pisliği tutsun dağılmasın diyorsan havuzlu paspas kullanışlı tavsiye ederim, gerek yok diyorsan servisteki orijinal paspasları idare eder...

Kırmızı Ruhum

Yeni makinem
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
bizim araçlara 3d havuzlu paspas kullanan varmı n11 gittigidiyor da var 140-160 tlye

mazda evo servise sordum 52 tl fakat arka orta şaft örtüsü yok ,havuzlu değil düz ,kauçuk değil plastik

Moderatörün son düzenlenenleri:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Servisten alınan kauçuk paspaslar kaliteli oluyor dışarıdakilerin aynı kalitede olacağını sanmam ama havuzlu ise almaya değer bence. Bide plastik paspas nedir o ilk kez duydum?

Son düzenleme:

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Bagaj için diyorsan forumda alan arkadaş vardı diye hatırlıyorum. İzmirde siparişi vermişti sanırım.

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Ardesi telefondaki uygulamadan aldığım icin böyle birşey oldu, kusura bakmayın. Aliexpress.com'dan ' mazda 3 paspas' seklinde arama yapardaniz benim paylaşmayı beceremediğim ürünleri görebilirsiniz :)

Ek: O mesajdaki adresi düzenlemeye calistim. Şimdi aciliyor mu?

Son düzenleme:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
2.nesil mazda 3 ün paspası 50 lira,3.nesilinki 200.Çok ilginç.......

Tahmini Teslimat Zamanı

Bundan almaya karar verdim,getirtebiliyor muyuz acep ...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst Alt