Mazda 3 BL (2009-13) Otomatik Impressive Hakkında

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Hangi konuda, yani Jetta nın iyi olduğunu idda ediyorsan, iyi olduğu maddeleri yaz, sonra bir de Mazda 3 ün iyi olduğu maddeleri yaz bakalım bir göreyim
Cevabın jettayla alakası olduğunu sanmıyorum. Otomatik olmasının veya manuel olmasının arka koltuğun dar olmasına etkisinin olmayacağını da tahmin ediyorum geriye yakıt kalıyor ki lpg ile kullanımda da bu sorunun önüne geçmek mümkün yazın lpg ile şehirler arasın 15 krş civarlarına kadar düşüyürdu lpg fiyatları yine bu civarlarda olursa 17 kuruşu geçmeyeceğini düşünüyorum.

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Arka tarafın dar olması bir gerçek keşke biraz daha geniş olsaydı( 5 kişi binince bunun şikayetini alıyorum) ama şu anki piyasada 45 bin civarlarına alınabilecek tek arabadır benim gözümde. Özellikle mazda3 bk kasanın fiyat artışı düşünülürse bk kasa düşünen birisinin biraz daha şartları zorlayıp fiyat artışı neredeyse hiç olmadı bile denilebilecek düzeyde az olan bl kasayı alması da çok mantıklı geliyor bana.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Otomatikse fikrim yok manuelse katilmiyorum
Bu yorumun ne demek istediğine tamamen katılıyorum... Otomatik Mazda 3 özellikle şehir içinde 12-13 litreleri görüyor, şehir dışı 8 litrenin altı imkansız gibi...

Fakat; manuel kullananlardan 6 litrenin de altını yakaladıklarını duymuşluğum var. Otomatik 3 sahibi olup (BK-BL) şehir içi 10 litre altı yakıyor diyenlere maalesef inanamıyorum... Ya şehir içi dedikleri güzergah şehir içi niteliğinde değil, ya da yakıtı arada bir başkaları alıveriyor... :D :D

Kırmızı Ruhum

Yeni makinem
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
Arkadaşlar 2012 model benzinli otomatik impresiv olan varsa kaput içinin resmini cekip motor kısmını bana özelden veya buradan gönderirmı. Bir şeye bakaçamadım. Teşekkürler

Kırmızı Ruhum

Yeni makinem
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
Sadece resim lazım. Bir parçaya bakacam plastik bir kapak bende yok acaba 2012 ler hep aynımı

Kırmızı Ruhum

Yeni makinem
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
Şu gözüken yerin üstünde plastik kapak varmı sizde 2012 modelleri olan bir bakar bana resim atarsa sevinirim
IMG-20160813-WA0009.jpeg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Netteki fotoğraflara göre, orada plastik kapağın olması gerektiği anlaşılıyor.

Kırmızı Ruhum

Yeni makinem
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
Benim araçtada yok aslında var diye biliyordum bütün 2004-2011 lerde var 2012 olanlar bir bakarsa daha aydınlatıcı olur

Üst Alt