Mazda 3 BL (2009-13) Navigasyon - Multimedya Sistemi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim araca da eski sahibi Necvox taktırmış ama keşke orijinali dursaydı. Ses kalitesi kötü, dokunmatiği berbat, bluetooth öyle aman aman iyi değil. Babasının hayrına elinde orijinali olup vermek isteyen olursa hiç çekinmesin ben alırım :koptum:

Üzerinden çıkana ne olmuş onu bi araştır bence... Bu ihtimal daha kolay.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Dedim bu işi bilse bilse @MutluTEKİRR bilir :)

Mutlu, yeni cihazı bağladığımda dashcommand uygulamasını satın almayı düşünüyorum, n11'de satılan dandik elm cihazları iş görür mü sence? Yoksa eonon'un kendi sitesinden mi alsam?
Abi yeni gördüm yazdığını gözümden kaçmış ya. İş görür görmesine de sen de aracından çıkardın zaten. Baya geç kaldım. :)

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
arkadaşlar merhaba, forumda bulamadım. 2010 mazda DVD çalışıyor mu?

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Elimde hiç cd kalmamış. Dvd’ler var. Acaba mp3 yüklesem çalar mı diye düşünüyorum. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Elimde hiç cd kalmamış. Dvd’ler var. Acaba mp3 yüklesem çalar mı diye düşünüyorum. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aynen öyle katkınız olmuş olur. Zira cd ler de nereye kadar çok küçük kapasitesi. Dvd olursa eğer (ki ben de sanmıyorum.) tüm müzikleri atar kurtuluruz.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Benim araca da eski sahibi Necvox taktırmış ama keşke orijinali dursaydı. Ses kalitesi kötü, dokunmatiği berbat, bluetooth öyle aman aman iyi değil. Babasının hayrına elinde orijinali olup vermek isteyen olursa hiç çekinmesin ben alırım :koptum:

Sana bi güzellik yapayım :D ufak bir test için multimedya lazım, benim orijinalle senin necvoxu takas yapalım ;)

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Benim araçta daha önce de belirtmiştim Necvox marka teyp var. Aux'u yakın bir zamanda kablo alıp denemek istedim ama malesef çalışmadı. Sizce yenisi ile değiştirilirken kablo bağlantıları mı yapılmamıştır yoksa almış olduğum kabloda mı bir problem olabilir ?

Birde Bluetooth ile konuşma yaparken ses çok uzaktan geliyor sesi son seviye açmama rağmen zor duyuyorum. Onunla alakalı da çözüm öneriniz varsa sevinirim :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Benim araçta daha önce de belirtmiştim Necvox marka teyp var. Aux'u yakın bir zamanda kablo alıp denemek istedim ama malesef çalışmadı. Sizce yenisi ile değiştirilirken kablo bağlantıları mı yapılmamıştır yoksa almış olduğum kabloda mı bir problem olabilir ?

Muhtemelen bağlantı yapılmamıştır. Eonon taktığımda bende bağlamamıştım.

coco

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3 Mirai
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Merhaba 2012 Mazda 3 mirai aracım için double teyp tavsiyesi verirseniz sevinirim elinde 2. El olan varsa talip olabilirim saygılar

coco

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3 Mirai
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Düz mantık gidiyorum 2 din normal bir double teyp alıp çerçeveyle taksamda olurmu

Üst Alt