Mazda 3 BL (2009-13) Motor Arıza Işığı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu forumu seviyorum... :)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
fiyat ne degil takribi dir
şimdi sübop takımı 200 sübop lastigi 50 silindir conta 100 motor yagı gastrol 5x30 100 yag filitresi 10 antifiriz 30 rektefiyeci işçiligi en az yuvalar dahilinde 300 diyelim rakam ne çıktı 790 ustanız 210 lira el emegi işçilik alıcak sanırım başka bir iş çıkmaz ise ufak bir eksta daha çıksa kayış termostat buji hava filitresi gibi ustaya para kalmıcak artık hesabını siz yapın ...

ustacım sağolasın , cevap yazacaktım site bakım moduna geçti maalesef, sabahtan beri tapatalktanda giremiyorum bi türlü , dediğim 1000 tl nin içinde yağ değişimi vs yok onu ilave ederiz ekstra çıkan kayış vs hesabını ekleriz muhtemelen çünkü daha bakılmadı durumuna herşey pazartesi belli olacak artık ama min bin lira fiyat onu biliyorum :) 1200-1300 ü bulabilir sanırım ama yinede iyi fiyat bence bütün sorunlarım çözülecekse(inşallah) ...

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Bugün itibariyle servise verdim aracı sübaplar değişecek , çarşambaya inşallah teslim alacağım aracı , araç bitince yeni bir konu açıp yapılan işlemleri anlatırım şimdilik bonus foto :
315776e83a83eaf014e74271574c2296.jpg

Tapatalk

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hadi hayırlısı... Allah kurtarsın mı diyelim, bilemedim... :)

ismail07

Sessiz
Abim mazda servisonde calisti 10 sene oto elektrikcidir kendisi sorununu ona soyledim direk atesleme bobini ni degistirsin dedi . birde tup takildiktan sonra olduysa kesin ondandir ve orjinaliyle degistirsin dedi

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Abim mazda servisonde calisti 10 sene oto elektrikcidir kendisi sorununu ona soyledim direk atesleme bobini ni degistirsin dedi . birde tup takildiktan sonra olduysa kesin ondandir ve orjinaliyle degistirsin dedi

Bobinler kontrol edildi yerleri falan değiştirildi ama arıza kodu yine aynı silindirden olduğu için bobini eledik bobinden değil arıza

Tapatalk

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Geçmiş olsun. Konuyu biraz geç gördüm. Veli abiye ben söylemiştim Renoseri. Ben benim mazdanın bakımlarını orada yaptırıyorum. Murat usta var orda sağolsun. Arabayı ona veriyorum her tarafını kontrol ediyor. 10 yıl kadar turkuaz mazda servisinde çalışmış. Subap değişimi için arabayı nereye bırakmıştın ?

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Murat usta iyi bi arkadaş sağolsun ama ben değişimi bayrak otoda yaptırıyorum nissan- mazda özel servisş( nissan yavuzlar ve mazda kanarya zamanında usta olan osman usta) benim eski mazdalarında bakımını sürekli orada yaptırıyordum , renoser iyi güzel ama fiyat olarak uçtular biraz o yüzden bayrak otoya devam

Tapatalk

Üst Alt