Mazda 3 BL (2009-13) - Koltuk Kılıfı Tavsiyesi

demirhan

Katılımcı
Araç Markası
2012 İmp.Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Arkadaşlar 2012 guzuya tavsiye edeceğiniz koltuk kılıfı var mıdır? Ankara da doşemecioğlu diye bir yer buldum ama o da 200 den aşağı yapmıyor.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Arkadaşlar 2012 guzuya tavsiye edeceğiniz koltuk kılıfı var mıdır? Ankara da doşemecioğlu diye bir yer buldum ama o da 200 den aşağı yapmıyor.
Ankara Şaşmazda Baran Dizayn & Aksesuar var. Ben alışveriş yapmadım ama oradan koltuk kılıfı alan çok arkadaş oldu ve memnundular. Oraya da bir sorabilirsin.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Demirhan abi orijinal koltuklardan memnunsan, hiç uğraşma. Arabanın kendi kılıfını kullanmayacaksın da napacaksın. Ha maksat deri gibi birşeyler yapmak, ya da ne bileyim siyah iç rengi koltuk rengiyle bir miktar açmaksa eyvallah, 200 tl uygun bence o iş için. Hazır koltuk rengi değiştirilirken kapı döşeme kumaşı da aynı renkten yapılsın.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Demirhan abi orijinal koltuklardan memnunsan, hiç uğraşma. Arabanın kendi kılıfını kullanmayacaksın da napacaksın. Ha maksat deri gibi birşeyler yapmak, ya da ne bileyim siyah iç rengi koltuk rengiyle bir miktar açmaksa eyvallah, 200 tl uygun bence o iş için. Hazır koltuk rengi değiştirilirken kapı döşeme kumaşı da aynı renkten yapılsın.
Genel anlamda kılıfı hiç sevmediğimden Mutlu ya katılıyorum.

demirhan

Katılımcı
Araç Markası
2012 İmp.Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
orjinali kullanmayı isterdim ama ben de ileri düzey temizlik hastalığı var. Arabam evim kadar temiz olmalı :) doşemecioğlu araca özel dikiyor fakat 200-250 ₺ arası fiyatlar. Bir de baran dizayna sorayım

demirhan

Katılımcı
Araç Markası
2012 İmp.Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Baran dizayn 300 ₺ dedi. Teşekkür ettim sadece :)
Doşemecioğlunu aradım, adam direk mazdayla ilgim yok yapmıyorum dedi. Hayırdır bir problem mi yaşadın kestirip attın dedim yok abi sürekli arayıp soruyorlar niye yapmıyosun nereden yaptırırım diyio bunaltıyorlar dedi :) ankarada guzu sahibi adamı bunaltacak kadar çokmuş demekki sevindim buna

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Baran dizayn 300 ₺ dedi. Teşekkür ettim sadece :)
Doşemecioğlunu aradım, adam direk mazdayla ilgim yok yapmıyorum dedi. Hayırdır bir problem mi yaşadın kestirip attın dedim yok abi sürekli arayıp soruyorlar niye yapmıyosun nereden yaptırırım diyio bunaltıyorlar dedi :) ankarada guzu sahibi adamı bunaltacak kadar çokmuş demekki sevindim buna
Koltuk kılıfının Mazda sı Fordu mu oluyor :eek:

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
kilif alma sakin koltugun seklini bozuyor basima geldi astinada.
yolluk kilim vb. bisey al koltuk baslarindan del sikistir kullan ben oyle yapiyorum sikinti yok.

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
OA_3953585.jpg

demirhan

Katılımcı
Araç Markası
2012 İmp.Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bunlar da güzel aslında aklımda bulunsun.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Ben de yazın kullaniyorum bunlardan, denizden donerken islak oturunca koltukta iz yapiyor malum.

Üst Alt