Mazda 3 BL (2009-13) Kapı Hoparlörü Değişimi

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
bugun ALC olayınoı denedım...cd de denedım..superdı.ozellıkle hız ıbresı 120 dedıgınde arabadaki muzıgın etkısı ınanılmaz...pekı ben level 7 de denedım..normalı kac olmalı..bırde sesın sevıyesı kac olmalı ALC nın tam olarak kullanılması ıcın..ben ses volümünü 12 ye getırdım..hız 110 lara çıkınca muzık sıstemı harıkalasıyor....pekı aux bağlantılı denersemde alc işe yarar mı.....
Hepsinde çalışıyor diye biliyorum alc 1-2-3-4-5-6-7 hasasiyet seviyeleri

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben 5te yapıyorum 7 de aux bağlıyken aşırı artıyor bana göre , sesi kısmak zorunda kalıyorum

zenfone 2

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Ben 5te yapıyorum 7 de aux bağlıyken aşırı artıyor bana göre , sesi kısmak zorunda kalıyorum

zenfone 2

bu arada benım sony hoporler siparısı geldı...araya koyacağımız tahtaları nerden bulacam...yada nasıl bısey olacak o tahtalarrr....

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
merhaba...bugun hoporloru bağlatmaya gıdecektım...paketinden çıkarınca yanlış hoporloru kargoladıklarını farkettım....acaba ıademı etsem yoksa bunlarımı taktırsam boyut olark 6 çarpı 9 bunlarda ama...lınkını yollımmm gelen hoporlorun...
:confused:
http://www.hepsiburada.com/sony-xs-...-x-9-5-yollu-500woval-hoparlor-p-OTBLCXSN6940
Hocam geç oldu biraz bildirimler gelmiyor tapataktan görmedim yazdığınızı, öncelikle bu hoparlörleri bilmiyorum ebat olarak uyar fakat bunlar hıgh end serisi bizim araçların çıkışlarına uygumu hz aralıkları bilmiyorum araştırmak lazım , birde bu diğerinin fiyatının 2 katı siz ne kadar ödediniz 4üne?

zenfone 2

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Netten araştırdım hocam 30-26000 hz bunların değerleri , bizim teybe uygun gibi ama şu high end olayı beni aşıyor , nasıl bir sonuç alırsınız bilemiyorum ,taktıracağınız yere sormakta fayda var bişey diyemeyeceğim ...

zenfone 2

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Netten araştırdım hocam 30-26000 hz bunların değerleri , bizim teybe uygun gibi ama şu high end olayı beni aşıyor , nasıl bir sonuç alırsınız bilemiyorum ,taktıracağınız yere sormakta fayda var bişey diyemeyeceğim ...

zenfone 2
merhaba...ben sonyın cıftıne 108 gıbı fıyat odedım..senın taktırdığın hoporlerden sıparıs vermıstım...zaten lınkını sen yollamıştın....ama bana 220 tl olandan ıkı tane gelmıs...mobıl kargonun ılçeye gelmesını bekliyorum,iade edecem..hakketmedıgım bedelını odemedıgım malı almak ıstemıyorum...
bu urn hakkında ne dusunuyosun...sonye gore kalıte frekans degerı nasıldır

http://www.atakantuning.com/Kenwood-KFC-E-6965-2-X-400-Watt-Kolon,PR-1214.html

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
merhaba...ben sonyın cıftıne 108 gıbı fıyat odedım..senın taktırdığın hoporlerden sıparıs vermıstım...zaten lınkını sen yollamıştın....ama bana 220 tl olandan ıkı tane gelmıs...mobıl kargonun ılçeye gelmesını bekliyorum,iade edecem..hakketmedıgım bedelını odemedıgım malı almak ıstemıyorum...
bu urn hakkında ne dusunuyosun...sonye gore kalıte frekans degerı nasıldır

http://www.atakantuning.com/Kenwood-KFC-E-6965-2-X-400-Watt-Kolon,PR-1214.html

Hocam nette yazılanlara göre bu siteden uzak durmak daha hayırlı gibi,

https://www.sikayetvar.com/atakan-tuning-farkli-urun-satti-ilgilenmiyor

http://forum.donanimhaber.com/m_88806362/tm.htm

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Yillar yillar once
Oranin kargo takipi ve teknik destek bende olacakti ki bi arkadasim sen o adami tanimiyorsun onun yaninda calisilmaz demesiyle sektor degisti hayatimda

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Cok kararsiz kaldim fiyatlar cok iyi sanirim guncel kur 0.042tl 80tl falan yapiyor

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Blaupunkt orjinal aksesuar yapar , temiz ses alırsın ama beklentin yüksekse biraz daha araştır derim , ha birde şu var bizim çıkışlar zayıf ne alırsan al çok tatmin etmeyebilir

tapatalk by zenfone2

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Eskisinden daha kötü olmaz fakat arabayı da diskoya çevirmez...

Serkan'ın dediği işin püf noktası; çıkışlar güçlü değilse tek başına hoparlörler tat vermez...

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Orjinal halinide cok begeniyorum ama benim gibi keskin tiz sesi seven biri icin tizler yetersiz kaliyor
Soyle bi takim kurayim
On kapilara blaupunkt alim
Direkdeki tizlerede hertz tiz alim
Arkalar orjinal kalsin.tizler de keskinlesmis olur diye dusunuyorum

Son düzenleme:

Üst Alt