Mazda 3 BL (2009-13) Kapı Hoparlörü Değişimi

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Netten mi buldun, ben bu işi anlamıyorum, bir yer diyor Wat önemli diğeri diyor RMS değeri mi ney kafa çorba

RMS değerine bak geri kalan aldatmaca rakamlara takılma.
Gerçek 35 watt rms veren 4 hoparlör arabayıda çevresinide hoplatır. Teypler genelde 45x4 yada 50x4 çıkışa sahip. Eğer bagaja 75 watt rms üzeri güçlü bir subwoofer bağlayacaksan onu sürmesi için anfi alman gerekir.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
O zaman al benim hoparlörlerden iki çift amfiyle felan uğraşma derim , buluşmaya geleceksen sesi dinletirim sana ️ memnun kalırsan alırsın aynısından

Tapatalk
Valla bugün ses sistemi işiyle uğraşan bir mekâna gittim, önler iyi arkalar zayıf dedi, sana JBL Audio 120 rms yi takarsak farkı hissedersin dedi, dedim tamamen duygusal

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Bülent ne kadar ekmek o kadar köfte. Bang& olufsen , pioneer reference serilerine bak birde. 5x7 benim önler sizin mazdalarda öyle olabilir. Cadence ve clarion uygun fiyatlı sesine göre. Alpine sps bulursanız daha güzel tabi.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bülent sen bunları bir sıraya koy..para yetmeyecek dostum :) battuk battuk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bülent ne kadar ekmek o kadar köfte. Bang& olufsen , pioneer reference serilerine bak birde. 5x7 benim önler sizin mazdalarda öyle olabilir. Cadence ve clarion uygun fiyatlı sesine göre. Alpine sps bulursanız daha güzel tabi.
Şu an kapılarda olan ikisi clarion, ikisi cadence zaten, 280w galiba ikisi, diğer ikisi de 350 w ama hangisi kaç rms bilmiyorum, önler eh işte ama arkalar kötü nisbeten. Sesi yükseltince bas cızırtısı boğuyor zevki mahvediyor, oysaki ben sadece yüksek ses olsa bile temiz insan sesi ve enstrüman sesi istiyorum, bir sokak ötede duyulan gümbürtü değil.

Üst Alt