Mazda 3 BL (2009-13) İmpressive AT LPG Montaj Videosu (Özençler BRC-Çorum)

maytalman52

Katılımcı
Herkese merhaba bugün @yavuz5506 nın M3 e Özençler'de MY11 kit montajı yaptırdık. Hep bahsettiğimiz gibi firma herşeyiyle 10 numara LPG taktırmaktan korkmayın Özençler'e gelin tasarruf edin :) video için Mehmet Beye teşekkürler

Mazda3 BRC MY11 Montajı (Çorum - Özençler Otogaz): http://youtu.be/WMu0KxeUioc

~~~Karadeniz Mazda~~~

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
hayırlı olsun öncelıkle
tam benım sıkıntım gelmiş bagaj yukseltmede kullanmış oldugunuz sey hakkında bılgı verırmısınız?

maytalman52

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
hayırlı olsun öncelıkle
tam benım sıkıntım gelmiş bagaj yukseltmede kullanmış oldugunuz sey hakkında bılgı verırmısınız?
Köpük :) yuksek attığı icin altta yine sert bi plastik malzemeden takoz koydular.
[member=4]kadir[/member] sana daha guzel bir önerım var kendi aracıma oto döşemecide sünger yaptırdım ben bildiğimiz 7 cm kalınlığında bagaja gore ve tanka gore kesildi üst kısma kontrplak kesti ve onu da süngerle yapıştırdı en son sert bir kumaşla kapladı komple cuk oturdu :) mükemmel oldu süngeri tavsiye ederim

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
güle güle kullanın,
lpg regülatörünü radyatör seviyesinin altına veye aynı hizaya taktı gördüğüm kadarıyla
benimkinde üstte mesela, bunun bir önemi var mı acaba?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
güle güle kullanın,
lpg regülatörünü radyatör seviyesinin altına veye aynı hizaya taktı gördüğüm kadarıyla
benimkinde üstte mesela, bunun bir önemi var mı acaba?

Fark eder ama ne kadar fark eder bilmemiz için teknik olarak test etmek gerekir.... Birde bağlantı şekli de fark eder... Paralel veya seri bağlantı şekli var...

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Özençler bu konuda çok başarılı [member=44]Maytalman52[/member] uzun araştırmalar sonucunda özençlere ulaştı ve birçok mazdacı arkadaşıda bu sebeple yönlendirdik bulunduğumuz bölgede bize en yakın ve sağlam yer bu nokta

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Ben çok çok çok memnunum gerçekten. Harun ve enes sağolsun bu konuda beni yalnız bırakmadılar.

Afy

Sessiz
Hayırlı olsun güle güle kullanın arıza lambası yakma durumu var mı? Bi de maliyetini sorabilir miyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt