Mazda 3 BL (2009-13) Hands Free (Eller Serbest) Bağlantısı Nasıl Yapılır?

KAAN

Sessiz
Arkadaşlar merhaba
2011 mazda hb bir arabam var ( 90 yıl serisi)
Ne yaptıysam telefonu eşleştiremrdim benden önceki sahibi bir şifre mi ne koymuş bir türlü olmadı oda bilmiyor ne olduğunu hiç kullanmamış
Devamlı dediğimi tekrarlayın tarzında birşey diyorsöylediğim de ise sonu gelmiyor yenisini soruyor
Bu sistemi nasıl yeniden kurabilirim
Ya da nasıl sıfırlarak telefonum ile eşleştirebilirim
Şimdiden teşekkür ederim

slash

Katılımcı
Arkadaşlar merhaba
2011 mazda hb bir arabam var ( 90 yıl serisi)
Ne yaptıysam telefonu eşleştiremrdim benden önceki sahibi bir şifre mi ne koymuş bir türlü olmadı oda bilmiyor ne olduğunu hiç kullanmamış
Devamlı dediğimi tekrarlayın tarzında birşey diyorsöylediğim de ise sonu gelmiyor yenisini soruyor
Bu sistemi nasıl yeniden kurabilirim
Ya da nasıl sıfırlarak telefonum ile eşleştirebilirim
Şimdiden teşekkür ederim

Orjinal kit olarak vardı bende de . Resetlemek için servis akü kutup başlarını sökmüştü . Yanlız sonrasında cam teyp ayarları vs de sıfırlanıyor . Servise götürün bence basit bir işlem ücret almayacaklardır zaten .

Tanışma bölümünden kendinizi tanıtırsanız bundan sonra da sizleri aramızda görmek isteriz .

Son düzenleme:

KAAN

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Evet bendekide orjinal kit olarak var
dediğiniz gibi en iyisi servise götürmek galiba

alper

Katılımcı
Araç Markası
Ford Mondeo
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri-Sedan
Bende de orjinal kit var. Ama bir yetkili servis bozmuştu:) yani sadece ekran bozuldu. Hala sistem çalışıyor.
Aceba akü kutup başını söksem geri taksam düzelirmi ki? :)

alper

Katılımcı
Araç Markası
Ford Mondeo
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri-Sedan

Evet aynı kit var.
ImageUploadedByTapatalk1440109375.653971.jpg
Bu şekilde kalıyor. Ekrana basmama rağmen aynı şeyi söyleyip duruyor.

slash

Katılımcı
Bu gördüğüm kadarıyla dokunmatik ekran kalibre ayarı . + gördüğün yere biraz sert bastırarak kalibre ediyorsun , işlemleri sırasıyla takip et. Büyük ihtimalle sorunun çözülecektir.

alper

Katılımcı
Araç Markası
Ford Mondeo
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri-Sedan
Aynen kalibrasyon işini dokunarak hallet o artı işaretine dokunarak
+ işaretine basıyorum ama tekrarlayıp duruyor. +'ya basıyorum ve + diğer köşeye geçiyor.yine basıyorum diğer köşe derken başladığım yere geliyorum ve bu böylece devam edip gidiyor:confused:

alper

Katılımcı
Araç Markası
Ford Mondeo
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri-Sedan
Hayir ne yazıkki bitmiyor:(
Sürekli tekrarlıyor.

onurum41

Katılımcı
Çift taraflı erkek girişli aux kabloyla bu işi çözebiliriz ki ben kullanıyorum gayet memnunum araçta telefonun girişine aux kabloyu takıyoruz diğer ucunuda aracın aux girişine.herhangi bir arama geldiğinde radyomuz aux ta ise direk Cvp tuşuna basarak karşı tarafın sesini aracın hoparlöründen duyabiliriz ve konuşabiliriz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

alfaromex

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz - Hb
Merhabalar 90. yıl bluetooth olan mazda 3 2011 hb sedef beyazı araç aldım, daha önceki 2010 lacivert m3 parka halinde vuran arkadaşa satıp bunu aldım, Hayırlısı diyelim Blluetooth ingilizce sesle felan iphone 6 telefonumu tanıtıım görüşme yapabiliyor ve aynı zamanda BTaudio dan telefondaki müzikleri dinleyebiliyorum, Ama iphone rehberini bir türlü tanıtamadım import ettiremedim, bir yolu yordamı varmıdır, bilemedim konu ile ilgili arkadaşların bilgisi varsa yardımınızı rica ediyorum

Üst Alt