Mazda 3 BL (2009-13) Hands Free (Eller Serbest) Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar merhaba
2011 mazda hb bir arabam var ( 90 yıl serisi)
Ne yaptıysam telefonu eşleştiremrdim benden önceki sahibi bir şifre mi ne koymuş bir türlü olmadı oda bilmiyor ne olduğunu hiç kullanmamış
Devamlı dediğimi tekrarlayın tarzında birşey diyorsöylediğim de ise sonu gelmiyor yenisini soruyor
Bu sistemi nasıl yeniden kurabilirim
Ya da nasıl sıfırlarak telefonum ile eşleştirebilirim
Şimdiden teşekkür ederim

slash

Katılımcı
Arkadaşlar merhaba
2011 mazda hb bir arabam var ( 90 yıl serisi)
Ne yaptıysam telefonu eşleştiremrdim benden önceki sahibi bir şifre mi ne koymuş bir türlü olmadı oda bilmiyor ne olduğunu hiç kullanmamış
Devamlı dediğimi tekrarlayın tarzında birşey diyorsöylediğim de ise sonu gelmiyor yenisini soruyor
Bu sistemi nasıl yeniden kurabilirim
Ya da nasıl sıfırlarak telefonum ile eşleştirebilirim
Şimdiden teşekkür ederim

Orjinal kit olarak vardı bende de . Resetlemek için servis akü kutup başlarını sökmüştü . Yanlız sonrasında cam teyp ayarları vs de sıfırlanıyor . Servise götürün bence basit bir işlem ücret almayacaklardır zaten .

Tanışma bölümünden kendinizi tanıtırsanız bundan sonra da sizleri aramızda görmek isteriz .

Son düzenleme:

alper

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri-Sedan
Bende de orjinal kit var. Ama bir yetkili servis bozmuştu:) yani sadece ekran bozuldu. Hala sistem çalışıyor.
Aceba akü kutup başını söksem geri taksam düzelirmi ki? :)

slash

Katılımcı
Bu gördüğüm kadarıyla dokunmatik ekran kalibre ayarı . + gördüğün yere biraz sert bastırarak kalibre ediyorsun , işlemleri sırasıyla takip et. Büyük ihtimalle sorunun çözülecektir.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Aynen kalibrasyon işini dokunarak hallet o artı işaretine dokunarak

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
+ işaretine basıyorum ama tekrarlayıp duruyor. +'ya basıyorum ve + diğer köşeye geçiyor.yine basıyorum diğer köşe derken başladığım yere geliyorum ve bu böylece devam edip gidiyor:confused:
Tamam öyle olacak zaten, en son ortaya gelip bitmiyor mu?

onurum41

Katılımcı
Çift taraflı erkek girişli aux kabloyla bu işi çözebiliriz ki ben kullanıyorum gayet memnunum araçta telefonun girişine aux kabloyu takıyoruz diğer ucunuda aracın aux girişine.herhangi bir arama geldiğinde radyomuz aux ta ise direk Cvp tuşuna basarak karşı tarafın sesini aracın hoparlöründen duyabiliriz ve konuşabiliriz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt