Mazda 3 BL (2009-13) Emniyet Kemeri İkaz Sesini Kapatmak Mümkün mü?

ATAK_T-129

Sessiz
Araç Markası
2017 HONDA CRF 250 R
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]
Tamamen haklısın ve çok doğru bir yönlendirme fakat, sigaranın zararlı olduğunu hastasına söyleyen doktorun 5 dakika mola verip dışarıda sigara içmesi gibi bir şey bizimkisi...

Hoş ben şimdiye kadar, bu konuda hiç bir sıkıntı sorun vs. yaşamadım... Allah herkesi kazadan, beladan, nazardan korusun...

Amin...Tepkii olarak değildi aslında hele hele şahsınıza yönelik hiç değildi. Konunun geneline yazılmıştı.Hani bunu hiç açmamalıyız derken herşeyden öte can güvenliği olduğu için bunu dile getirdim. Emniyetli sürüşler olsun. [/FONT]

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Kemer o direksiyona oturulduğu anda takılacak doğrusu bu.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
O kadar çok kazaya gittim ki hepsindede %99 kemer takmayan ya ağır yaralı yada öldü.

2013 yılındaki kazadada nişanlı çift kemer yerine toka takınca kaza geçirip öldüler. O haberi yaptıktan sonra bu tokaların satılması tüm Türkiye'de yasaklandı. Sebebi olanların başında ben geliyorum.

Bunca kaza ve olayın ardından hem ben takarım hemde yanıma kim binerse taktırırım. O yüzden kötü örneklere karşılık tavsiyem odur ki bırakın ikaz ışığı çalsın ve size kemer taktırsın...

Nişanlı çift trafik kazasında öldü

Erzincan'da, otomobil ile tırın çarpışması sonucu nişanlı çift öldü. Kazaya karışan aracın sürücü ve yolcu koltuklarında emniyet kemeri susturucu aparat kullanıldığı gözlendi.

2541b813-8078-452e-abe0-87a3341a5829_copy.jpg

8f120dd4-fb35-4856-8ca5-322cda5d0da9_copy.jpg

9993ea63-ae9b-4776-acbb-c57b555eb999_copy.jpg

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet son nokta bu olmuş... Fakat bir açıklama getireyim, benim taktığım ve bahsettiğim toka bu değil...

Şu;

http://kolayurl.com/12c6

İkisinin arasında, emniyet kemerini kullanabilmek kadar fark var...

isler.ramazan

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Benim bahsettigimde bu ben bundan kullaniyorum koy icerisi haric diger zamanlarda ustune takiyorum kemerimi

Üst Alt