Mazda 3 BL (2009-13) Dizel Hava Akış Metre Temizliği ve Yakıt Tüketimi...

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Arkadaşım elektronikçi bu kontak spreyleri en çok kullandığı ürünlerin başında geliyor neredeyse her markayı denemişler ve en çok önerdiği MOTIP yağsız kontak spreyi nedenini sorduğumda hassas parçalar olduğundan en hızlı uçan ve mikroskop altında en iyi temizliği yapan olduğunu söyledi.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Arkadaşım elektronikçi bu kontak spreyleri en çok kullandığı ürünlerin başında geliyor neredeyse her markayı denemişler ve en çok önerdiği MOTIP yağsız kontak spreyi nedenini sorduğumda hassas parçalar olduğundan en hızlı uçan ve mikroskop altında en iyi temizliği yapan olduğunu söyledi.
Yararlı bilgi bakınıyordum ne alayım diye.

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Güncelleme :telefon elektronikçi bacanak motip leke bırakıyormuş mikroskop altında ,en iyisi falcon çoğu elektronikçi bunu kullanıyormuş biz memnun kaldım dedi eger o yoksa philips yağsız kontak sprayini önerdi.

emresengul55

Sessiz
Araç Markası
2012 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
bende bi temizleyim dedim daha doğrusu temizlemek için spreyi sipariş ettim , sadece bakmak için soketi söktüm hava akış metrenin , motor arıza ışığı yandı :utan: sildirsek acaba gider mi ? ve bu normal mi soket çıkarıp takınca yanar mı tekrar

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
bende bi temizleyim dedim daha doğrusu temizlemek için spreyi sipariş ettim , sadece bakmak için soketi söktüm hava akış metrenin , motor arıza ışığı yandı :utan: sildirsek acaba gider mi ? ve bu normal mi soket çıkarıp takınca yanar mı tekrar
Soketi takınca ışık sönmedi mi?

Üst Alt