Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bayi ilettiğinde uğraşmak gerekir , kullanıcı ilettiğinde uğraşmazsak da olur mu yani

Kullanıcı ilettiğinde kısa yoldan, uğraşmadan sorunu çözme imkanı var, fakat servis için aynı şey yemez...

Sorun çözme derken; bire bir sorunun kaynağına inerek çözmek değil... "Bu konuda teknik servisimiz çalışıyor" "bülten yayınlanması bekleniyor, yayınlandığında size bilgilendirme yaparız" "Isınınca geçiyor, soğuyunca duruyor" gibi bir çok terane ile sorun baştan savılabiliyor...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bu çalkalanmayı nihayet ben de farkettim, frene basınca depo lok lok yapıyor, tıpkı çok su içince midemin lok lok yapması gibi :D :D Ama sıkıntı değil çünkü ses yapacak kadar dolu olduğu günler sayılı ;D

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Gırtlak dolana kadar alırsak ne olur

Ben nerde okumuştum hatırlamıyorum ama güvenlik amacı ile orda boşaltma kanalları varmış.
Giderken o borudaki benzini yanma, gaz sıkışması vs nedenlerden yola döküyormuş zaten.
Doğruluğunu bilmiyorum ama bende okuduktan sonra pompa atınca üstüne ekletmiyorum.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ben nerde okumuştum hatırlamıyorum ama güvenlik amacı ile orda boşaltma kanalları varmış.
Giderken o borudaki benzini yanma, gaz sıkışması vs nedenlerden yola döküyormuş zaten.
Doğruluğunu bilmiyorum ama bende okuduktan sonra pompa atınca üstüne ekletmiyorum.
Ben de ha gayret goçum deyip dökülene kadar devam ediyorum :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benzin deposunu dolduramayalı yıllar oldu... Geşgem doldurabilsek de; o sesi işitsek veya yollara döke saça gitsek... :D

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Üst Alt