Mazda 3 BL (2009-13) Bakım Ve Fiyatları

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kardeş yazıyı duzeltmissinde bence kelime uygundu...

Abi her doğru her yerde söylenmez, gereksiz yere çamura taş atmaya gerek yok... Bizim işimiz Mazda, gücümüz Garaj... Başka şeyler ile vakit harcayıp kendi yolumuzdan sapmak istemiyoruz sadece...

Yoksa; tamamen haklısın... O0

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Bir yanlışlık olmalı gerekirse bir yerlere şikayet edilmeli 400 tl işçilik neymiş...

Bursa'da bir tane yetkili servisi var,hem honda,kia,citroen ve mazda satış servis. Arabanın parçaları işçilik parasının yarısı kadar zaten :)

Bu arada siz siz olun bugün benim yaptığım gibi farları ve sisleri dağ başında açık unutmayın çünkü iki saat sonra akü bitiyormuş :) allahtan dağ başında takviye kablosu buldukta ailece dağlarda kalmadık pazar pazar:)

limpony

Katılımcı
Bursa'da bir tane yetkili servisi var,hem honda,kia,citroen ve mazda satış servis. Arabanın parçaları işçilik parasının yarısı kadar zaten :)

Bu arada siz siz olun bugün benim yaptığım gibi farları ve sisleri dağ başında açık unutmayın çünkü iki saat sonra akü bitiyormuş :) allahtan dağ başında takviye kablosu buldukta ailece dağlarda kalmadık pazar pazar:)
Parça yok içinde sadece işçilik 400 yazmış kardeşimiz... Geçmiş olsun bu arada ara kablo mutlaka bulunmalı araçta...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bir hafta önce rutin bakımı Herter de yaptırdım, 40 bin bakımı olmasına rağmen balataların durumu hâlâ iyiydi değişmedi, hava filtresi, yağ filtresi, dexelia 5w/30 5lt(4 lt kullanılıyor artan 1 lt yi alıyorum şuan kenarda bir bakım yapacak 4 lt dexelia yağım var), ekstradan balata spreyi eklenmiş, işçilik vs 330 tl ödedim.

DrOkan

Katılımcı
Bülent hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah. Polen filtresi değişti mi? Bir de faturayı koyarsan servislerin fiyatlarını karsilastiralim

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Amin abi sağol. Fatura evde abi koyarım, polen filtresini değişiyordu dedim hayır kalsın, bir-iki ay içinde bahar kampanyasında halledeceklerim arasına yazdım onu, faturada ekstradan lastik değişimi ve balans var, kışlık yazlık değişimi yaptım rutin bakımla alakası olmadığından onu dahil etmedim.

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Güle güle kullan, 40.000 km önceki bakım ile bu bakım arası 10.000 oldu mu? yoksa tarih itibarı ile mi yaptırdın? kampanyayı bekleseydin daha iyi olmaz mı idi?

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
abi adresini verdiğim ustanın yanına gidebildin mi?

Günaydın, henüz gitme fırsatım olmadı, ancak bir ara müsait olunca giderim,
Benim bulduğum ustayı, bizim sanayi ile uğraşan eleman araştırıp tavsiye üzerine buldu, bir görüşeyim sonrasında bilgilendireceğim. gsm telefonu. Burhan usta 0546 289 89 97 , kardeşi Rıdvan usta 0 545 745 58 54 selamlar.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

osk@r78

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Aracıma 40 bin bakımı yaptırdım Cumartesi günü.Ayrıca hız sabitleyici takıldı.Toplamda 1000 tl ödedim.Bakım yaklaşık 500 civarına geldi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı olsun... Geşgem benim de hız sabitleyicim ossa... :p

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Üst Alt