Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 3 BL (2009-13) Aux Bağlantısını Handsfree Araç Kiti Olarak Kullanmak

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında infiniteblack tarafından paylaşıldı.

1. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Selamlar arkadaşlar mevcut aux bağlantısına cep telefonlarımızı bağladığmızda teybi aux konumunda getirirsek aracın hoparlörleri aracılığıyla bir araç kitimiz olmuş oluyor , bu özelliği ben yeni farkettim daha önce denedim olmamıştı sanırım o zaman yanlış bişeyler yaptım , mutlaka bileniniz olabilir ama benim için uzun yolda süper bir yardımı oluyor hem telefondaki müzikleri dinlerken çağrı geldiğinde müzik susuyor telefondan cevaplayıp rahatça konuşabiliyorsunuz , görüşme bittiğinde müzik kaldığı yerden devam ediyor , güzel birşey boşuna bluetooth araç kiti almaya gerek yok

Tapatalk

2. faroz_52

faroz_52 Aktif

Bunu ben zaten yapıyordum sen biraz geç farketmişsin hepsi bu :)

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bilgilendirme için teşekkürler Serkan... Ben hep bunu denemek istedim ama fırsatım olmadı. Güzel uygulama...

4. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Yazarkende dedim bileniniz vardır mutlaka diye [member=35]faroz_52[/member] ben bi ara denedim olmamıştı şimdi trkrar deneyince oldu ... Sağolasın [member=9]domestos[/member] abim gayet faydalı birşey bencede

Tapatalk

5. zoomzoom61

zoomzoom61 Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 3 Touring 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli Beyaz -Sedan
    Aux girişini bluetooth girişine çeviren aparatlar var. Driffin ve Belkin' in bu amaçla üretilmiş ve çakmak girişinden enerjisini alan modelleri mevcut. Ben böyle yapmayı düşünüyorum. Şu anda kablo ile kullanıyorum. Sorun yok.

6. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

emege saygı paylaşım için tşk :)

7. nilsu_

nilsu_ Katılımcı

Araç Markası:
    2010 Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    süpersin:)

8. zoomzoom61

zoomzoom61 Katılımcı