Mazda 3 BL (2009-13) 6 lı Cd Changer Yok mu?

thelight

Sessiz
2010 mazda 3 impressive aracımda 6 lı cd changer yok galiba ya da bn bulamadım ev arkadaşımda 2006 modeli var ama onda bile varken neden bnmkinde yok bilen biri yardımcı olabilir mi bn mi beceremedim acaba :-[ :-[

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Eğer videonun 40. saniyesinde görünen bölümdeki gibi 6 ibaresi varsa 6 tane cd takabilirsiniz.

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
İlk kasa dışındaki tüm m3 lerde Tr ye gelenlerde 6 lı cd değiştirici yok

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İlk kasa dışındaki tüm m3 lerde Tr ye gelenlerde 6 lı cd değiştirici yok

Videoda var ama yabancı ülkede çekilmiş video, senin dediğin gibiyse eğer Enes; bu konuda da ayıp etmişler derim...

6'lı CD değiştirici büyük kolaylık çünkü.

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Videoda var ama yabancı ülkede çekilmiş video, senin dediğin gibiyse eğer Enes; bu konuda da ayıp etmişler derim...

6'lı CD değiştirici büyük kolaylık çünkü.
Mazda Tr utansın abi full diye araba alıyosun yok oğlu yok ordan burdan kırpmışlar yurt dışındakilerde var ne tuhaf

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda Tr utansın abi full diye araba alıyosun yok oğlu yok ordan burdan kırpmışlar yurt dışındakilerde var ne tuhaf

Bu insiyatifte Mazda Tr'nin payı olacağını sanmıyorum... Amerika'da 2,3 motor Mazda 3 var ama ne sunroof var ne de dijital klima.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Load tusu var ama bosda

slash

Katılımcı
6'lı cd çalar sadece track alıyordu , şuan benim aracımda da tek cd girişi var ama mp3 olduğu için avantaj bence. Ama üzerindeki tuşlar sanki 6'lı cd çalarmış gibi yanıtlıyor insanı .

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
6'lı cd çalar sadece track alıyordu , şuan benim aracımda da tek cd girişi var ama mp3 olduğu için avantaj bence. Ama üzerindeki tuşlar sanki 6'lı cd çalarmış gibi yanıtlıyor insanı .
6 lı cd calar da 2009 touring lerde mp3 desteğide var Veli abim bilir :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

İlk kasa Mazda 3'lerde okuma durumu track olduğu için çok işlevsel değildi, 2007'de yapılan makyajdan sonra 6'lı cd changer mp3 okuyor...

Bu durumun, yeni kasalarda yani BL kasaya geçişte de devam etmesi iyi olurdu. Anlaşılıyor ki; olmamış... :(

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
İlk kasa Mazda 3'lerde okuma durumu track olduğu için çok işlevsel değildi, 2007'de yapılan makyajdan sonra 6'lı cd changer mp3 okuyor...

Bu durumun, yeni kasalarda yani BL kasaya geçişte de devam etmesi iyi olurdu. Anlaşılıyor ki; olmamış... :(
Veli abi bir düzeltme yapalım MP3 desteği makyajlı sadece 2009 yani senin ve benim sattığım guzularda var 2007-08 lerde yok

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bunu bilmiyordum... Makyaj 2007 ikinci yarıda başladığı için vardır diye düşünmüştüm...

Düzeltme için teşekkürler. O0

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Bunu bilmiyordum... Makyaj 2007 ikinci yarıda başladığı için vardır diye düşünmüştüm...

Düzeltme için teşekkürler. O0

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...
Perdelik aynalarında aydınlatma desteği,krom kapı kolları,aux girişi gibi farklarda var yani ilk kasanın en son hali 2009 modeller onunda en en full versiyonu sport touring dynamic geçen yalnızca otomatik vites seçeneği olan far yağmur park sensörü optitron elektronik göstergesi arja stoplar led olan model Tr de sayılıdır [member=284]resul korkmaz[/member] a aldığımız örnek gösterilebilir ha birde 17" çelik jant farkıda var...Aslında ilk kasa üzerine geniş bir konu açıp sizleri bu farklar makyaj konusunda ve makyajın getirdikleri konusunda aydınlatsam iyi olur :)

Üst Alt