Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 3 BL (2009-13) 6 lı Cd Changer Yok mu?

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında thelight tarafından paylaşıldı.

1. thelight

thelight Sessiz

2010 mazda 3 impressive aracımda 6 lı cd changer yok galiba ya da bn bulamadım ev arkadaşımda 2006 modeli var ama onda bile varken neden bnmkinde yok bilen biri yardımcı olabilir mi bn mi beceremedim acaba :-[ :-[

2. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
  3. Özgür

Özgür Katılımcı

Araç Markası:
    2011 - Axela
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli Beyaz-AT
    Eğer videonun 40. saniyesinde görünen bölümdeki gibi 6 ibaresi varsa 6 tane cd takabilirsiniz.

4. faroz_52

faroz_52 Aktif

İlk kasa dışındaki tüm m3 lerde Tr ye gelenlerde 6 lı cd değiştirici yok

5. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Videoda var ama yabancı ülkede çekilmiş video, senin dediğin gibiyse eğer Enes; bu konuda da ayıp etmişler derim...

6'lı CD değiştirici büyük kolaylık çünkü.

6. faroz_52

faroz_52 Aktif

Mazda Tr utansın abi full diye araba alıyosun yok oğlu yok ordan burdan kırpmışlar yurt dışındakilerde var ne tuhaf

7. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu insiyatifte Mazda Tr'nin payı olacağını sanmıyorum... Amerika'da 2,3 motor Mazda 3 var ama ne sunroof var ne de dijital klima.

8. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  9. slash

slash Katılımcı

6'lı cd çalar sadece track alıyordu , şuan benim aracımda da tek cd girişi var ama mp3 olduğu için avantaj bence. Ama üzerindeki tuşlar sanki 6'lı cd çalarmış gibi yanıtlıyor insanı .

10. faroz_52

faroz_52 Aktif

6 lı cd calar da 2009 touring lerde mp3 desteğide var Veli abim bilir :)

11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İlk kasa Mazda 3'lerde okuma durumu track olduğu için çok işlevsel değildi, 2007'de yapılan makyajdan sonra 6'lı cd changer mp3 okuyor...

Bu durumun, yeni kasalarda yani BL kasaya geçişte de devam etmesi iyi olurdu. Anlaşılıyor ki; olmamış... :(

12. faroz_52

faroz_52 Aktif

Veli abi bir düzeltme yapalım MP3 desteği makyajlı sadece 2009 yani senin ve benim sattığım guzularda var 2007-08 lerde yok

13. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bunu bilmiyordum... Makyaj 2007 ikinci yarıda başladığı için vardır diye düşünmüştüm...

Düzeltme için teşekkürler. O0

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

14. faroz_52

faroz_52 Aktif

Perdelik aynalarında aydınlatma desteği,krom kapı kolları,aux girişi gibi farklarda var yani ilk kasanın en son hali 2009 modeller onunda en en full versiyonu sport touring dynamic geçen yalnızca otomatik vites seçeneği olan far yağmur park sensörü optitron elektronik göstergesi arja stoplar led olan model Tr de sayılıdır [member=284]resul korkmaz[/member] a aldığımız örnek gösterilebilir ha birde 17" çelik jant farkıda var...Aslında ilk kasa üzerine geniş bir konu açıp sizleri bu farklar makyaj konusunda ve makyajın getirdikleri konusunda aydınlatsam iyi olur :)

Sayfayı Paylaş