Alınık Mazda 3 BK Otomatik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şu anda olmayan bir sorun için fiyat nasıl kırılabilir? :) Bu aracın görünen her hangi bir sorunu yoksa zaten bu fiyata fazla kalmaz satılır...

crazy_mzdcı

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şu anda olmayan bir sorun için fiyat nasıl kırılabilir? :) Bu aracın görünen her hangi bir sorunu yoksa zaten bu fiyata fazla kalmaz satılır...
Veli abi haklısın tabi ama mazda cı olan bir adam bu subapların ömrünün çok kalmadığını da bilir ama adam subap işi yalan diyor usta dışında kimse inandıramaz fiyatı düşmesi için.. Birde gerçekten geçmişine çok hakim değil.. mutlt. Ekranı aldığında varmış orj. Teyp den şüpheliyim..

Ama konuyu takip edip yardım ettiğiniz için de çok teşekkür ederim

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Araç düzgünse subap maliyeti iki bin lira civarında, yani lpg olmayan araca lpg sistemi montajı yapılmış gibi düşünün...
99 model boşline muadil araçlara 30 bin lira yazılır çizilir olmuşken tam dolu bu araçlara 35-40 bin lira vermek yanlış değil...

Tekrar dikkat çekmek istiyorum, yazdıklarım aracın düzgün olması şartına bağlı.

crazy_mzdcı

Sessiz
baktığım araç 36 500 den aşağı inmedi.. Çok da ihtiyaçı olmadığı için en fazla 3600 ya inerdi.. 185k deki LPG'li araca o para veremezdim zaten yok ta senin önerilerin içinde teşekkür ederim biraz daha bekleyeceğim araştırmaya devam

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
baktığım araç 36 500 den aşağı inmedi.. Çok da ihtiyaçı olmadığı için en fazla 3600 ya inerdi.. 185k deki LPG'li araca o para veremezdim zaten yok ta senin önerilerin içinde teşekkür ederim biraz daha bekleyeceğim araştırmaya devam
en son limitiniz ne??ona göre bakalım ;)

Son düzenleme:

crazy_mzdcı

Sessiz
Eyvallah hepinize çok teşekkür ederim piyasaya giderek artıyor baktığım araba 186km orijinal ve boyasızdı mavi.. Gücüm olsa 36 ya bağlardım bekledikçe daha da zor oluyor.. 36 verilirmi bilmiyorum tabi kararsızım millet daha kötüsüne daha fazla fiyat yazıyor anlamadım gitti.. Pusuda beklemeye devam

35 bin bile çok bana da düzgün masrafsız bulursam olur.. Hayırlısı bakalım

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Eyvallah hepinize çok teşekkür ederim piyasaya giderek artıyor baktığım araba 186km orijinal ve boyasızdı mavi.. Gücüm olsa 36 ya bağlardım bekledikçe daha da zor oluyor.. 36 verilirmi bilmiyorum tabi kararsızım millet daha kötüsüne daha fazla fiyat yazıyor anlamadım gitti.. Pusuda beklemeye devam

35 bin bile çok bana da düzgün masrafsız bulursam olur.. Hayırlısı bakalım

Beklemek hiç kimseye fayda getirmiyor maalesef... Havalar azıcık ısınmaya başlasın temiz Bk kasa Mazda 3 fiyatları 40 dan aşağı olmaz... Bu durum bir bakıma şu anlama geliyor; atıyorum 37 bin liraya içine sinen temiz Bk alırsan, belki seni zorlayabilir ama zarar ettirmez. :)

crazy_mzdcı

Sessiz
Peki 185km de subap sıkıntısı yok varsayarak orj. Boyasız maviye 36 verilir mi otomatik
Beklemek hiç kimseye fayda getirmiyor maalesef... Havalar azıcık ısınmaya başlasın temiz Bk kasa Mazda 3 fiyatları 40 dan aşağı olmaz... Bu durum bir bakıma şu anlama geliyor; atıyorum 37 bin liraya içine sinen temiz Bk alırsan, belki seni zorlayabilir ama zarar ettirmez. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Peki 185km de subap sıkıntısı yok varsayarak orj. Boyasız maviye 36 verilir mi otomatik

Durumu itibariyle içime siniyor ve bakımlı ise uzun vadeli kullanmak niyetim de varsa veririm... Gün geçtikçe temiz ve bakımlı bk kasa azalıyor. Fiyatları da yerinde durmuyor.

metan

Sessiz
Araç Markası
2006 - Mazda3
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan

tam içinden geçen durum :) havalar biraz düzelsin motosiklete binebilmeye başlayınca aracımı satmayı düşünüyorum. ikinci sahibinden kazasız boyasız fakat 40binden aşağı 39500 düşünüyorum :p

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
amin abi..Mazda 3 1.6 Dynamic 2005 Model 36.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 526538996..bunu takip ediyorum arkadaşın cenazesi varmış 1 haftadır dönecek..lpg ne zaman takıldı siz kaç km de aldınız gibi sorulara ben size dönerim irtibatı koparmayalım dedi kaldı rahatsız etmek istemiyorum şimdi ..2. sahibiymiş boya kesin yok dedi..subaplardan korkuyorum hevesimizi kursağımızda bırakmasın

birde ederi nedir sizce..ilanı veren arkadaşta görüyorsa ustaların dediğinden fazlasını vermem:)
İlan yayından kaldırılmış, hayırlı olsun diyelim mi?

crazy_mzdcı

Sessiz
Arabaya ilk ben baktım ama hem geçmişi hakkında bilgi alamadık hemde fiyatta anlaşamadık 36.500den aşağı inmedi.. 36ya inebilirdi ama yine de beni sıkardı.. Sübaplarında ne olacağı belli değildi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arabaya ilk ben baktım ama hem geçmişi hakkında bilgi alamadık hemde fiyatta anlaşamadık 36.500den aşağı inmedi.. 36ya inebilirdi ama yine de beni sıkardı.. Sübaplarında ne olacağı belli değildi
36.bini olan adam kaçırmamıştır.. Nasip...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İşin kötüsü, 36 değil 37 ye bile ne idüğü belli olmayan araba zor bulunacak... Araç alana kadar bu kartopu yuvarlanıp gidecek... :)

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Mesaj otomatik birleştirildi:

36.bini olan adam kaçırmamıştır.. Nasip...
hakkın da hayırlısı hocam.elimizi çabuk tutalım cunki yaz geliyor fiyatlar biraz daha çıkmaya başlar.o zaman araç almak daha zor olur.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bir alınık konusu daha nihayete eremeden kilidimizi asalım... :(

:kkk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt