Kırmızı Ruhum

Yeni makinem
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
Tüm arkadaşlarn kandili kutlarım ,dualarınız kabul bulsun.Aracımın vites topuzu derisi deforme oldu orjinal veya ona yakın kaliteli deri dikişli üzeri rakamlı dolgun görünüşlü vites topuzu arıyorum nette pek bulamadım.tavsiyeniz varmıdır.ben gerçi vites topuzunu kendim deri ile kapladım ama pek olmadı..selamlarımla

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ben hiç vites topuzu satılan yere rastlamadım, işinin ehli yerlere kaplama yaptırabilirsin ama ne kadar orijinali kadar olur bilinmez...

Benim vites topuzunda da deformeler var ama göze batmıyor ve ele gelmiyor, idare ediyorum...

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Valla bendeki topuzda ilk aldığımda baya kötü durumdaydı kendim derisini değiştirdim önce topuzu çevirerek söküyorsun sonra içinde vida var onu söküyorsun daha sonra üstteki viteslerin yazılı olduğu plastik kısım yapışık onuda zorlayıp çıkarıyorsunuz , içindeki siyah boyası çıkarken bir kısım topuzda kaldı sprey siyahla arkasından ince kat boyasanız yeterli . Topuz kısmı 2 kademeli ben sadece üstü eskiydi üstünü söktüm kalıp olarak kullandım , bizim yan taraftaki ayakkabıcıdan ince hakiki deri aldım kalıba göre kesip ballyle yapıştırdım sonrada hepsini birleştirip taktım maliyet 3-5 lira

Tapatalk

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Valla bendeki topuzda ilk aldığımda baya kötü durumdaydı kendim derisini değiştirdim önce topuzu çevirerek söküyorsun sonra içinde vida var onu söküyorsun daha sonra üstteki viteslerin yazılı olduğu plastik kısım yapışık onuda zorlayıp çıkarıyorsunuz , içindeki siyah boyası çıkarken bir kısım topuzda kaldı sprey siyahla arkasından ince kat boyasanız yeterli . Topuz kısmı 2 kademeli ben sadece üstü eskiydi üstünü söktüm kalıp olarak kullandım , bizim yan taraftaki ayakkabıcıdan ince hakiki deri aldım kalıba göre kesip ballyle yapıştırdım sonrada hepsini birleştirip taktım maliyet 3-5 lira

Tapatalk

Burada yapılmışı varmış... :) Teşekkürler Serkan...

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Ayni sorun 5 dakika oncesine kadar bende de vardi Topuzu cikardim orta kisimdaki soyulan deriyi söktum parlak siyah daha hos oldu elimi attikca rahatsiz oluyodum iyi oldu

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Mazda Tr sitesinde orjinal aksesuar kısmında spor vites topuzu diye güzel bir ürün var tavsiye ederim

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Yorum sizin :)

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    20.8 KB · Görüntüleme: 230

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Şimdi baktım 213.89 TL ohh dedim üzerine sıcak çay içiyorum..
Vites topuzu aşınmasın diye eldivenle kullanmak lazım ;D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Benim dediğim böyle abi :)
da2cbd2abf1521de3299e8e01630bdc3.jpg

Kuru kafa şeklinde gözleri yanan gibi değil yani
Tamam tamam bu haliyle level atlayıp doğancılarla kanka olabilirler

Şaka bir yana üst resimdeki ışıklandırma fena durmuyor, cırtlak bir ışık yok ve genel aydınlatma ışıklarıyla uyum içinde olması hoş olmuş.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bendeki yıpranma bu şekilde... Bu haliyle sorun yok.

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Ekli dosyalar

• 49e64052-da5b-417b-9008-cf5e12b787a2_TapatalkEditedImage.jpg
    49e64052-da5b-417b-9008-cf5e12b787a2_TapatalkEditedImage.jpg
    100.5 KB · Görüntüleme: 120

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bilgilendirme için teşekkürler... İlerleyen dönemde bakarız artık.

:)

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

alper

Katılımcı
Araç Markası
Ford Mondeo
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri-Sedan
topuzdaki deformeler eli rahatsız etmediği sürece(ki otomatik olunca az kullanılıyor) sorun olmuyor ama direksiyondakiler daha rahatsız edici. asıl direksiyona çözüm bulmalı

Üst Alt