Mazda 3 BK (2003-09) Tavan Çıtası Kapağı Nereden Bulurum?

harunk66

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sport Dynamic
Meraba arkadaşlar mazda 3 tavan çıtasının üstünde bulunan kapaklardan 1 tanesi düşmüş bulunduğum yerdede yok malesef alışveriş sitelerinde de bulamadım temin edebileceğim bir yol varmı bildiğiniz . Küçücük kapak ama kafama takildimi halletmeden rahat edemiyorum malesef .

ASUS ZENFONE 5 cihazımdan gönderildi

qwery

Katılımcı
Araç Markası
İskarpin
Araç Renk ve Tip
Siyah-Yumurta topuk
Özel bir serviste 10 tl ye bulmuştum.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Evet arkadaşlar beklediğim usb-aux aparatı geldi takdım çalışıyor. Sorun çıkarmadığına çok sevindim.Cd tuşundan ayarlama yapabiliyorsunuz.Cd tuşuna bastığınızda ex seçeneğinden işlev görüyor.Bu arada bunun yanıdan üst tavan bagaj bağlama yerlerini kapatıcı plastik klipslerde sipariş vermiştim.Ben 1 tanesi 1 dolar olarak algıladığımdan 4 adet sipariş verdim.yedekde bulunsun istedim.Fakat bir takımı yani 4 tanesi 1 dolarmışDolasyıla bana 4 takım(16 adet)geldi..Elimde fazla isteyene hediye edebilirim
Teşekkürler bilgilendirme için, çekik gözlüleri bir dönem ben de yanlış anlayıp tekinin fiyatı sandığım stickeri 10 tane göndermişlerdi, ucuzluğa pek alışık olmadığımızdan sanırım :p İşine yarayacak birisi vardır mutlaka

eskivtecci

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedeflikırmızı-Sedan
Evet arkadaşlar beklediğim usb-aux aparatı geldi takdım çalışıyor. Sorun çıkarmadığına çok sevindim.Cd tuşundan ayarlama yapabiliyorsunuz.Cd tuşuna bastığınızda ex seçeneğinden işlev görüyor.Bu arada bunun yanıdan üst tavan bagaj bağlama yerlerini kapatıcı plastik klipslerde sipariş vermiştim.Ben 1 tanesi 1 dolar olarak algıladığımdan 4 adet sipariş verdim.yedekde bulunsun istedim.Fakat bir takımı yani 4 tanesi 1 dolarmışDolasyıla bana 4 takım(16 adet)geldi..Elimde fazla isteyene hediye edebilirim
Abi bende sipariş ettim geldi taktım ama 1 tanesi geri düştü bende diğerlerini iğne ucu kadar japon döküp japonladım ihtiyaç anında sökerim elindeki 1 taneyi vermek istersen ben alabilirim 3 ü sağlam

Ilgaz-p

Katılımcı
bana 2 tane lazım ücreti mukabilinde sizden alabilirim eğer elinizde kaldıysa benimkininde tavandakilerin 2 tanesini yürütmüşler

Hanbey15

Sessiz
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Size 1 takım verebilirim.Ücret kabul etmiyorum.hediye olarak.Adres bilgilerini yazarsanız p.tesi gönderirim inşaAllah

Ali expres te var usb ve aux aparatı bu gün geldi taktım sıkıntısız çalışıyor

Ücretsiz kargo Yeni 3.5mm Yardımcı Ses Aux Kablosu USB Aux Adaptörü Araç MP3 Player Mazda 3/CX7/323/MX5 CX-7
free shipping New 3.5mm Auxiliary Audio Aux Cable USB Aux Adapter Car MP3 Player For Mazda 3/CX7/323/MX5 CX 7-in Cables, Adapters & Sockets from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
(from AliExpress Android)
USB ve aux girişi mazda 3 2005 model sorunsuz çalıştı 20 günde elimde oldu arayan varsa burdan sipariş verebilir

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@harunk66 kardeşim.Bende sipariş vermiştim.geldi taktım çalışdı ama 15 oldu sanırım şuan çalışmıyor.İadesi mümkünmü yoksa ne yapmam lazım.Bilginiz varsa yardımınız beklerim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ilgaz-p

Katılımcı
Size 1 takım verebilirim.Ücret kabul etmiyorum.hediye olarak.Adres bilgilerini yazarsanız p.tesi gönderirim inşaAllah

@harunk66 kardeşim.Bende sipariş vermiştim.geldi taktım çalışdı ama 15 oldu sanırım şuan çalışmıyor.İadesi mümkünmü yoksa ne yapmam lazım.Bilginiz varsa yardımınız beklerim.
5ad7d326f724317ef23afb5059925b91.jpg

klipsler geldi çok teşekkür ederim.

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Banker

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 2005 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Siyah-Sedan
Arkadaşlar varsa benimde 4 tane ihtiyacım var

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
@Hanbey15 in yapmış olduğu iyilik, takdir-e şâyan hakikaten... İhtiyacı olan arkadaşlar fazla alırsa, aynı iyiliğe imza atmış olurlar... Çok fazla bir meblağ değil zaten. :) :)

Naçizane.

Üst Alt