Mazda 3 BK (2003-09) Tanıtım ve İnceleme Videosu

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Türkçe olarak Mazda 3 BK kasa inceleme videosu olmadığını görünce, amatör olarak biz yapalım istedik... Tamamen amatörce ama eğlenceli bi çalışma oldu bence...

Ders almamız gereken o kadar çok ayrıntı var ki; zamanla bu ayrıntılara daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor...

Keyifli seyirler, kazasız günler. :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Şarjım bitmek üzere olduğu için 4-5 dk bakabildim yarın hepsine bakacağım ☺ emeğinize sağlık abi

zenfone 2

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Güzel video olmuş Veli abi. Emeklerinize sağlık. Amatör iyidir :p

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aldığımda öyleydi... Bak içime kurt düştü şimdi... :p

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Abi çevirmeliyse topuz yarım tur çevir yerine gelir , 180 derece ters şuanda ,manuellerde çevirmeli otomatiklerde bilmiyorum ☺

zenfone 2

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
O topuz ters değildi biz geldiğimizde biri onu kıvırmış

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
veli abi seni öncelikle tebrik ediyorum mazda nın tanıtımında en eksik olanı yapmışsın tanıtım hakkındaki eleştirilerimi izleyince yapacağım :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Emeğinize sağlık böyle araçların testlerini yapmıyorlar hep 0 araçlarınkini ypıyolar herkesin bütceside 0 araca yetmeiğine gre taktir ettim videoyu acaba anlık yakıt tüketimi lpgnin miydi benzinmiydi.

Günümüzdeki test videolarının çoğu maddi ilişkilere, ikili ilişkilere ve reklama dayalı olduğu için bizim araçlarımız bu ilişkiler yumağından nasibini alamamış maalesef... Bizde bu açığı kapatma adına böyle bir video çektik...

Bu araçları beğenip de almaya cesaret edemeyenler için daha faydalı olur düşüncesindeyim...

Tüketim miktarı lpg'nin tüketimini göstermekte.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi çevirmeliyse topuz yarım tur çevir yerine gelir , 180 derece ters şuanda ,manuellerde çevirmeli otomatiklerde bilmiyorum ☺

zenfone 2

Evet sen içime kurt düşürünce netten baktım, tersmiş... Düzelttim, teşekkürler...

O topuz ters değildi biz geldiğimizde biri onu kıvırmış

Enes, aldığımdan beri öyle zannediyordum, biraz önce aldığımda çektiğim fotoğraflara baktım evet doğru şekildeymiş, sende gördüğüne göre 24 nisandan sonra birisi bana komplo kurmuş... :p :D @Ferzan'a bi sorayım bakalım...

veli abi seni öncelikle tebrik ediyorum mazda nın tanıtımında en eksik olanı yapmışsın tanıtım hakkındaki eleştirilerimi izleyince yapacağım :)

Fikir, Oğuzhan'ın kendisine ayrıca teşekkürler... İşin güzel tarafı, çok eğlenceli... Bedava olmasına rağmen sağlanacak faydayı düşündüğümüzde hayli hayli eğlenceli... :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Emeğiniz için teşekkürler. Bir çok kullanıcı ya da sahip olmak isteyip te acaba nasıl bir araba. pişman olur muyuz diye düşünenler için nimet gibi olmuş bu video. Amatör olması bence çok daha cezbedici, çünkü insanlar bu tip videolarda kendi hayatlarından kesitler görmek ister ki daha inandırıcı ve güvenilir olsun, en azından ben bir kullanıcı olarak böyle düşünüyorum. Mesela ben BK kasayı tanıdığımı zannediyordum ama videoyu izleyince bilmediğim ayrıntıları gördüm sayenizde. Bu videolar gerçekten bir çok kişinin işine yarayacaktır. Sadece tanıtım amaçlı yapılan bu video çeşitlendirilebilir, mesela kullanırken yol tutuş, belirli km de hızla yakıt tüketimi, benzine alınarak yakıt tüketim ya da performans farkı ölçülebilir, 0-100 değeri triptonic ve otomatik halde denenebilir, 100-0 fren mesafesi hakkında test yapılabilir. Bunun gibi çeşitli tanıtıcı videolar sadece yönetici değil kullanıcılar tarafından da bu şekilde amatörce çekilebilir ve izlenmesi çok güzel olur. Tekrar teşekkürler

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Yeni modellerin zaten tanıtım videoları nette mevcut. Bizde dedik ki neden eski modellerin hiç videosu yok? Aslında çok daha önce düşünmüştük ama kısmet bu zamana imiş. Kısa zaman sonra kendi aracım içinde video çekeceğiz (99 astina). Amatör çekilen videolar daha samimi geliyor bana. Umarım beğenmişsinizdir. Devamı gelecek...

Üst Alt