Mazda 3 BK (2003-09) LPG Uyumu

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yıllık km'niz ne kadar? Kendime aklımı çelecek dost arıyorum. 2 gündür benzin ışığı yanarak gidiyorum dün 10 liralık attım gösterge bana mısın? Demedi :)

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Uzun vadede kullanmayı düşünüyorsanız bence her attığınız 10 liraya yazık hocam. Taksitle lpg montajı yaptırın rahat edin... :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
10 liraya sonseydi o depoya ateş ederdim
Geçmiş yıllarda arkadaşımın Şahin'i var, tabi lpg yaygın değil... O ışık yanıyor diye sinir oluyor ve siyah bant ile ışığı görmeyeyim diye üzerini kapatıyor, üç gün sonra da yolda kalıyor... :D

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Konuya bir hort çekip yazacağımı hiç düşünmediğim bir şeyi yazıyorum ve denizli için güzel uygun bir usta ve lpg kiti önerisi istiyorum saygıdeğer abilerim :)
Ac öncel :prins ve landirenzo
Kırlıoğlu köseoğlu :brc

Benim araç brc , kırlıoğluna bakım yaptırıyorum memnunum . Ac öncel abimin eski aracına prins taktırdık çok kaliteli ama pahalı bir kit , sahibi tanıdık landirenzo brc ayarında bir kit bildiğim kadarıyla iki markadanda fiyat alınabilir

tapatalk by zenfone2

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Uzun vadede kullanmayı düşünüyorsanız bence her attığınız 10 liraya yazık hocam. Taksitle lpg montajı yaptırın rahat edin... :)
Böyle yorumlar istiyorum yılda 10bin yapmam belki ama lpg taktığım zaman benzin fiyatlarına takılmam kafam da rahat olur lpg nin keyfine bakarım

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Böyle yorumlar istiyorum yılda 10bin yapmam belki ama lpg taktığım zaman benzin fiyatlarına takılmam kafam da rahat olur lpg nin keyfine bakarım.
İstanbulda çevre otogaz var maslakta çok öneriyorlar tanıdıklarım nasip olursa oraya gidecem. Lovato yada brc takılacak

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Az önce anlaştım brc 2000 + benzin deposundan gaz çevre otogaz maslak

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Ooo hayirli olsun boyacilardan mum alin mutlaka tanki mumlatin istetme yerinide mumlatin.
Actiklari delikleri ehelesinler ve oralarida mumlayin

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Ac öncel :prins ve landirenzo
Kırlıoğlu köseoğlu :brc

Benim araç brc , kırlıoğluna bakım yaptırıyorum memnunum . Ac öncel abimin eski aracına prins taktırdık çok kaliteli ama pahalı bir kit , sahibi tanıdık landirenzo brc ayarında bir kit bildiğim kadarıyla iki markadanda fiyat alınabilir

tapatalk by zenfone2

Bence bir de AKL'yi sorun, hem enjektörleri ses yapmıyor. Şimdiki BRC ler eskileri gibi değiller. Benim önceki araçta BRC nin yan ürünü Roxer denen bir marka vardı süperdi. Bu araca 2009 da BRC yaptırdım ama beklentilerimi çok da karşılamadı. Keşke AKL ya da tartarini taktırsaydım.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Ustası iyi olsun yolda düzgün ayar yapsınlar da hiçbir derdiniz olmaz. Ama tavsiyem her zaman obd li kitlerdir.

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Şuanda Maslak Çevre otogazdayım montaj işlemi devam ediyor
3836179181c843e23109f252e73bd53e.jpg

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt