Mazda 3 BK (2003-09) Kabin İçi Sigorta Kutusu Arızası

AntiA77

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mavi-Sedan
Merhabalar.

Sevgili mazdam:nazar: yolda giderken aniden lambalar ve kabin ışık gösterge panel dahil sönüyor ve sadece ön parklar kalıyor.yolcu tarafı sigorta kutusuna hafif bir tıklamayla tekrar çalışıyor ve yol boyunca bir kaç kez bunu yapıyor.Tavsiyeniz ve yorumlarınızı bekliyorum yada kodu BP4K 66730 E olan çıkma sigorta kutusu bulabilirseniz sevinirim.
Saygılarımla.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Önce sorunun kaynağını bulmak gerekiyor. Belki basit bir temassızlık vardır... İyi bir elektrik ustasına göster öncelikle.

AntiA77

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mavi-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Merhaba dediğiniz gibi fark yok.servis bu konu hakkında bilgi vermiyor.çıkma bir f buldum denicez bakalım

Tapatalk

AntiA77

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mavi-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Evet sigorta kurusunu taktım eski problem ortadan kalktı ama işte şimdi şu ama varya alarm sürekli çalıyor sigortayı söktüm tepe iç lamba kapılar açılınca yansın konumda arabayı stop edip durdurduğunuzda anahtar alır almaz başlıyor silecekler yavaş yavaş çalışmaya.şimdi bu problemi çözmelimi yoksa arabayı satmalımı yada yakmalımı saygılar

Tapatalk

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İlginç bir durum... Yetkili ve etkili elektrik ustasına danış bakalım...

isml5741

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 1.6 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Evet sigorta kurusunu taktım eski problem ortadan kalktı ama işte şimdi şu ama varya alarm sürekli çalıyor sigortayı söktüm tepe iç lamba kapılar açılınca yansın konumda arabayı stop edip durdurduğunuzda anahtar alır almaz başlıyor silecekler yavaş yavaş çalışmaya.şimdi bu problemi çözmelimi yoksa arabayı satmalımı yada yakmalımı saygılar

Tapatalk
merhaba,
sizin probleminize yakın bende de bu tarz bir sorun var. bende ki ise; far kolunu çeviridiğimde bazen iç gösterge ve diğerleri (park,kısa,uzun) yanıyor. yanmadığı zaman torpidoya hafif vuruyorum ve kısa far hariç hepsi geliyor. sanırım sigorta kutusunda sorun var. çıkma sigorta kutusu nerden buldunuz ? duruma göre ben de bakabilirim.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Screenshot_2023-05-10-10-34-06-981-edit_com.facebook.orca.jpg

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip