Mazda 3 BK (2003-09) Jant & Lastik Tavsiyesi

Bu model araliklarindaki araçlara uygun jant ve lastikler ölçüleri ve farklı uygulamaları olanlar paylaşabilir ve bu konuya ilgi duyanlar bilgi sahibi olur görsellik önemli :) keyifli paylaşımları...

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Yap yapda o audi amblemi olursa bulurum seni çekerim resminide hem komik fotoğraflar hemde Sokaklardaki Mazda'lardan Fotoğraflar bölümüne etiketlerim haberin olsun. Darılmaca gücenmece yok :tey:

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Kolay kolay jant begenmem ama bu jant yakışmış.

Ama bana göre orjinal jantlar zaten güzel duruyor Mazda 3'lerin

-Mobil uygulamadan gönderildi-

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Bijon aralıkları mazdaya uymuyor jantta torna işlemi yapmak lazım , bence yaptırmayın sağlam darbe alırsa göbekten kırabilirsiniz jantı ...

Tapatalk

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Bende orjinal 17" jantları arıyorum fakat serviste çok çok pahalı olduğundan bulamayacaz gibi, yukarıda bir arkadaş focus st jantından bahsetmiş, kesinlikle haklı focus st jantı çok yakışabilir bizim araçlara.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bende orjinal 17" jantları arıyorum fakat serviste çok çok pahalı olduğundan bulamayacaz gibi, yukarıda bir arkadaş focus st jantından bahsetmiş, kesinlikle haklı focus st jantı çok yakışabilir bizim araçlara.
Bana ince ve açık kollu jantlar daha hoş geliyor, kaliperler ve disk ben buradayım diyecek... :)

Ford jantları hoşuma gelmedi... :p

http://www.mazdagaraj.com/mazda-3-jant-lastik-200913-t329.0.html;msg9696#msg9696

Buradakiler gibi olmalı mesela...

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Kaliper ve diskler görününce tabi ki güzel oluyor, fakat bizim diskler küçük olduğu için çok zayıf kalabilir.

Benim aradığım ve istediğim jant bu aslında..

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedef Kırmızı Sedan
Arkadaşlar bizim kuzulara lastik öneriniz var mı lastik değişim zamanı geldi benim makinaya ne öneririsiniz 2005 mazda3 kasa

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
205-55-16 orijinal ölçüsü diye hatırlıyorum. Fason markalara yönelmedikten sonra ortalama markalar işini görecektir.

Bütçe varsa Continental tavsiye ederim. Yoksa Kumho da iş görür. ;)

Üst Alt